اعلام آمادگی دانشگاه الزهرا برای انتقال تجربیات آموزش مجازی

اعلام آمادگی دانشگاه الزهرا برای انتقال تجربیات آموزش مجازی به گزارش كنكوری دانشگاه الزهرا (س) اعلام نمود: این دانشگاه آماده همكاری با سایر دانشگاه ها و موسسات آموزشی برای انتقال تجربیات خود در زمینه عرضه آموزش های الكترونیك است.به گزارش كنكوری به نقل از دانشگاه الزهرا(س)، حدود ۳۵درصد از اساتید شیوه آموزش در چارچوب كلاس آنلاین همزمان را برگزیده اند و ۶۵درصد دیگر از سامانه lms برای این منظور استفاده می نمایند.
در این طرح كه با استقبال گسترده اساتید و دانشجویان روبرو شده است اساتید بدون از دست دادن زمان، كلاس های خویش را همانند قبل با انسجام و بر مبنای روال آموزشی دنبال كرده اند.
مشاركت گسترده اساتید و دانشجویان و برگزاری منظم درس های تعریف شده در نیمسال دوم ۹۸-۹۹ نشان از عزم همگانی در دانشگاه الزهرا(س) برای توسعه علم و دانش و انجام رسالت های آموزشی و تربیتی است.
مشاركت اعضای هیات علمی در بعضی دانشكده ها مانند دانشكده فنی و مهندسی این دانشگاه در حدود ۸۹ درصد و بسیار رضایتبخش است. مركز آموزش های مجازی دانشگاه روزانه پاسخگوی اساتید و دانشجویان برای حل مشكلات آنها برای كار با سامانه آموزش است.
همچنین دانشگاه الزهرا (س) آماده همكاری با سایر دانشگاه ها و موسسات آموزشی برای انتقال تجربیات خود در این خصوص است.

1398/12/28
22:47:53
5.0 / 5
3625
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور