ظرفیت پذیرش آزمون دستیاری فوق تخصصی اعلام گردید

ظرفیت پذیرش آزمون دستیاری فوق تخصصی اعلام گردید به گزارش كنكوری رئیس مركز سنجش آموزش پزشكی وزارت بهداشت با تاكید بر اینكه تعداد ۴۳۴ داوطلب در آزمون دستیاری فوق تخصصی سال ۹۹ پذیرفته می شوند، اظهار داشت: نتایج نهایی این آزمون نیمه دوم اردیبهشت ماه ۹۹ برگزار می گردد.


دكتر آبتین حیدرزاده در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: تعداد ۵۶۷ داوطلب در آزمون دستیاری فوق تخصصی سال ۹۹ دانشگاه های علوم پزشكی كشور ثبت نام كردند كه تعداد ۴۸۷ داوطلب در جلسه آزمون كتبی حاضر شدند.
وی در ادامه خاطرنشان كرد: آزمون دستیاری فوق تخصصی سال ۹۹ سوم بهمن ماه به صورت الكترونیك برگزار شده است كه تعداد ۳۹۳ داوطلب در مرحله كتبی و تعداد ۳۹۱ نفر از این داوطلبان هم در مرحله شفاهی این آزمون مجاز شدند.
رییس مركز سنجش آموزش پزشكی وزارت بهداشت با اشاره به اینكه نتایج نهایی آزمون دستیاری فوق تخصصی نیمه دوم اردیبهشت ماه ۹۹ برگزار می شود، تصریح كرد: به صورت كلی تعداد ۳۹۱ داوطلب در آزمون فوق اجازه انتخاب رشته داشتند و به همه داوطلبان كارنامه صادر شد.
حیدرزاده در انتها اظهار داشت: ملاك قبولی در آزمون دستیاری فوق تخصصی سال ۹۹ در مرحله كتبی نمره ۶۰ از ۱۰۰ است و در مرحله شفاهی هم حدنصاب وجود ندارد.1398/12/21
15:14:24
5.0 / 5
3309
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور