مهلت رفع نقص مدارك در آزمون دستیاری سال ۹۹

مهلت رفع نقص مدارك در آزمون دستیاری سال ۹۹ كنكوری: داوطلبان تا ساعت 16 امروز فرصت دارند نقص مدارك ثبت نام در آزمون دستیاری سال 99 را رفع كنند.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، داوطلبان چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشكی تا ساعت ۱۶ امروز ۱۱ اسفند ۹۸ فرصت دارند نسبت به رفع نقص مدارك ارسالی برای ثبت نام در این آزمون اقدام نمایند.
بنابر اعلام مركز سنجش پزشكی؛ آن دسته از داوطلبانی كه مطابق دفترچه راهنمای چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشكی مدارك سهمیه ای و شناسایی و غیره خودرا بطور كامل ارسال نكرده اند باید مدارك خودرا در زمان اعلام شده در سایت مركز سنجش آموزش پزشكی جهت تكمیل مدارك بارگذاری كنند.
همین طور داوطلبانی كه در سامانه وضعیت غیر مجاز برای آنها نمایش داده می شود چنانچه نتوانند مدرك خواسته شده را بارگذاری كنند مجاز به شركت در آزمون نخواهند بود.
باتوجه به تكمیل نشدن استعلام و سهمیه رزمندگان (بورسیه ها، كادر ثابت و رزمندگان تمامی ارگانها) نتیجه تكمیل مدارك این داوطلبان در اطلاعیه های بعدی بر روی سایت مركز سنجش آموزش پزشكی قرار خواهد گرفت.
به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشكی بامداد پنجشنبه ۴ اردیبهشت ۹۹ برگزار می گردد.
منبع:

1398/12/12
19:38:24
5.0 / 5
4126
تگهای خبر: آموزش , بورسیه , پزشكی , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور