برای جلوگیری از شیوع ویروس كرونا

كلاس های درس دانشگاه امام صادق تا آخر سال جاری مجازی

كلاس های درس دانشگاه امام صادق تا آخر سال جاری مجازی به گزارش كنكوری دانشگاه امام صادق اعلام كرد، كلاس های درس این دانشگاه تا آخر اسفندماه سالجاری به صورت مجازی برگزار می شود و تصمیم گیری در مورد نحوه حضور اساتید و كاركنان دانشگاه در جلسه روز پنجشنبه هیات رییسه دانشگاه انجام می شود.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی دانشگاه امام صادق ضد السلام جلسه شورای آموزشی دانشگاه در تاریخ ۷ اسفند برگزار و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.
متن كامل گزارش این جلسه بدین شرح است:
باسمه تعالی
با آرزوی سلامت و تندرستی برای آحاد ملت عزیز ایران اسلامی و امید موفقیت برای متولیان حوزه بهداشت و درمان در كنترل بیماری كرونا و اعلام آمادگی برای همكاری و همیاری در این رویداد ملی به اطلاع اساتید و دانشجویان گرامی میرساند با عنایت به اهتمام دانشگاه امام صادق ضد السلام به سلامت، یادگیری و پژوهش دانشجویان گرامی و هماهنگی با تصمیمات وزارتین علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت و درمان بدین وسیله بر مبنای مصوبات جلسه مورخ ۹۸/۱۲/۷ شورای آموزشی و تحصیلات تكمیلی دانشگاه مقرر گردید:

۱. با توجه به لزوم توجه به سلامت جسمی و روحی دانشجویان و خانواده های محترم آنها و با عنایت به دشواریهای اجرایی و ملاحظات بهداشتی برگشت دانشجویان از شهرستانها كلاس های درس دانشگاه تا آخر اسفندماه سالجاری با رعایت بندهای ذیل به صورت مجازی برگزار می شود.
۲. اصل حضور و در دسترس بودن اساتید محترم جهت پیگیری امور آموزشی و پژوهشی در دانشگاه مورد تاكید است.
۳. ادارات حوزه آموزش دانشگاه تدبیری داشته باشند كه با عنایت به مصوبات نهادهای مرتبط به خصوص ستاد مركزی مبارزه با كرونا و با همكاری سایر معاونتها، سیستم اداری آموزش دانشگاه بتواند به دانشجویان و اساتید خدمت رسانی كند.

۴. جهت جبران تعطیلی ناخواسته، اولا تعطیلی هفته میان ترم لغو و به پایان نیمسال تحصیلی جاری هم دو هفته آموزشی اضافه میگردد.
۵. برگزاری امتحانات میان ترم در این نیمسال اختیاری و با نظر استاد درس خواهد بود. زمان امتحانات میان ترم برای اساتیدی كه بخواهند امتحان بگیرند متعاقبا اعلام خواهد شد.
۶. اساتید می توانند از راه سامانه های آموزش مجازی نظیر سما و... نسبت به برگزاری كلاسها به صورت مجازی اقدام نمایند. بدیهی است برگزاری كلاس های مجازی تا حداكثر سه هفته آموزشی جایگزین كلاس های حضوری استادان محترم خواهد شد.
۷. جهت حفظ سطح علمی و پژوهشی دانشگاه معاونین محترم آموزشی و تحصیلات تكمیلی دانشكده ها، مركز زبان و پردیس خواهران، موظف می باشند تا با ارتباط گیری با تك تك استادان در این نیمسال تحصیلی، نسبت به تعریف یك كار در حوزه پژوهشی، نوآوری و یا مطالعاتی برای دانشجویان و دریافت گزارش آن حداكثر تا ابتدای اردیبهشت ماه ۹۹ و ارزیابی گزارشات دانشجویان جهت تخصیص بخشی از نمره ارزیابی دانشجو اقدام نموده و این اطلاعات را از راه سایتها و شبكه های رسمی اطلاع رسانی كنند.
۸. اجبار بند قبل برای استادانی كه از گزینه آموزش مجازی استفاده میكنند به اختیار تبدیل میگردد.
هم چنین تصمیم گیری در مورد نحوه حضور اساتید و كاركنان دانشگاه در جلسه روز پنجشنبه هیات رییسه دانشگاه انجام گرفته و اطلاع رسانی خواهد شد1398/12/08
15:21:42
5.0 / 5
3774
تگهای خبر: آموزش , استاد , امتحان , پژوهش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور