معاون دانشگاه تاكید كرد:

دانشجویان پیام نور از حضور غیرضروری در واحدهای دانشگاه پرهیز كنند

دانشجویان پیام نور از حضور غیرضروری در واحدهای دانشگاه پرهیز كنند به گزارش كنكوری معاون پژوهشی دانشگاه پیام نور ضمن اشاره به خدمات غیرحضوری دانشگاه برای پیشگری از كرونا از دانشجویان خواست از حضور غیرضروری در اماكن عمومی و مراكز و واحدهای دانشگاه پرهیز كنند.به گزارش كنكوری به نقل از مهر، به نقل از دانشگاه پیام نور، محمد علی كریمی اظهار داشت: دانشگاه پیام نور در جهت سفارش مراجع بهداشتی و درمانی و با هدف كاهش لزوم رجوع دانشجویان به دانشگاه شرایطی بوجود آورده تا حضور دانشجو در مراكز این دانشگاهی به حداقل رسانده شود كه همچون این موارد می توان به اعلام نتایج آزمون ها، برنامه های كلاسی، ارتباط با استادان، كارمندان و مدیران در سامانه «پیام من» كه لینك آن در سامانه http: //apps.pnu.ac.ir موجود است اشاره نمود.
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه پیام نور تصریح كرد: اپلیكیشن "پیام من"، نخستین اپلیكیشن رسمی دانشگاه پیام است و دانشجویان از راه این اپلیكیشن به راحتی می توانند به نمرات، پرونده تحصیلی، بانكهای مقالات و كتب، برنامه های كلاسی، اطلاعیه ها، همایش ها، برنامه های كارآفرینی استارتاپ ها، ... دسترسی یابند.
وی با عنوان اینكه این سامانه برای تلفن های هوشمند و معمولی طراحی شده است و امكان استفاده از آن به سهولت امكان پذیر است، از دانشجویان این دانشگاه خواست با عنایت به شرایط حساس كنونی و احتمال افزایش مبتلا شدن به بیماری كرونا از حضور فیزیكی در مراكز وواحدها اجتناب كنند.
كریمی همینطور به سامانه امانت دیجیتال(تولید كتاب الكترونیكی) به نشانی lib.pnu.ac.ir اشاره نمود و اظهار داشت: با استفاده از این سامانه دانشجویان می توانند با پرداخت مبلغ ۱۰۰ هزار ریال در هر ترم به مدت ۶ ماه، امكان استفاده از محتوای الكترونیكی كلیه عناوین منتشره را داشته باشند.
وی اضافه كرد: فروشگاه آنلاین كتب درسی دانشگاه پیام نوربه نشانی digibook.pnu.ac.ir هم امكان دسترسی به كتاب های كاغذی دانشگاه بدون واسطه را برای كلیه دانشجویان فراهم می آورد و دانشجویان می توانند با پرداخت هزینه پست، كتاب ها را درب منزل خود تحویل گیرند.
وی همینطور خاطرنشان كرد: دانشجویان دانشگاه پیام نور همینطور می توانند نسخه الكترونیكی كتابهای انتشارات دانشگاه پیام نور را از اپلیكیشن كتابخوان دانشگاه به آدرس apps.pnu.ac.ir تهیه كنند.
كریمی ضمن آرزوی سلامتی برای تمامی مردم بخصوص دانشجویان تصریح كرد: دانشجویان از حضور غیرضروری در اماكن عمومی و مراكزو واحدهای دانشگاه پرهیز كنند.

1398/12/07
17:19:01
5.0 / 5
4277
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور