رئیس نهاد رهبری در دانشگاه ها:

دانشگاه های ما بازیچه جریانات سیاسی و احزاب شده اند

دانشگاه های ما بازیچه جریانات سیاسی و احزاب شده اند به گزارش كنكوری رئیس نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب در دانشگاه ها اظهار داشت: جریانات سیاسی و احزاب دانشگاه ها و ساحت علمی را بازیچه خود قرار داده اند.به گزارش كنكوری به نقل از مركز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها حجت الاسلام رستمی در اختتامیه نخستین رویداد استارتاپی انتخابات ایران كه به همت بسیج اساتید در سالن شهید مطهری دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: بسیج اساتید باید به سمت دادن خروجی و لایحه از مسیر دولت و مجلس جهت بررسی سیاست های كلی مقام معظم رهبری برای انتخابات برود.
وی ضمن تقدیر از بسیج اساتید تهران برای برگزاری این رویداد انتخاباتی اشاره كرد: ان شاءالله كه همه با نیت خالص وارد عرصه شده باشیم، راه را پر قدرت ادامه دهیم و پاسدار خون شهیدان خصوصاً شهید سردار سپهبد سلیمانی باشیم.
رستمی اشاره كرد: نمی گردد در تصمیمات انسانی خطا و اشتباه را نادیده گرفت، در انتخابات هم به همین صورت است و باید اشتباهات در انتخابات به حداقلی ترین صورت ممكن برسد.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها اظهار داشت: در یكی از دیدارهایی كه با مقام معظم رهبری داشتیم، یكی از دانشجویان در مورد نظام پارلمانی و مجلس مباحثی را بیان كرد و در نهایت اظهار داشت كه خود حضرت آقا باید وارد شوند، حضرت آقا گفتند باید در مجامع علمی این امر مهم بررسی شود ایرادات و اشكالات و راهكارها داده شود و بعد در معرض تصمیم گیرندگان و فرآیندهای تصمیم گیری نظام قرار گیرند.
وی اضافه كرد: دانشگاه های ما بازیچه جریانات سیاسی و احزاب شده اند، در بیانیه ها، مصاحبه ها و بازخوردهایی كه در اتفاقات توسط دانشجویان و برخی از اساتید در دانشگاه ها صورت می گیرد شایان این امر است كه جریانات سیاسی و احزاب دانشگاه ها را و ساحت علمی را بازیچه خود قرار داده اند.
رستمی اشاره كرد: سیاست های كلی مقام معظم رهبری برای انتخابات چند سال پیش به مجلس ابلاغ گردید ولی توسط مجلس این كار صورت نگرفت كه باید این سیاست ها پیگیری شود.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها اشاره كرد: برخی در هر دوره نزدیك انتخابات یادآور انتخابات می شوند و پس از آن مسئله انتخابات را فراموش می كنند.
در اختتامیه نخستین رویداد استارتاپی انتخابات در ایران ۱۰ اثر برگزیده از ۲۵۰ اثر برگزیده استانها با ارائه شركت كنندگان و حضور داوران مورد بررسی قرار گرفت و داوری شدند. در این مراسم اساتید فرهیخته كشوری، مسئولان كشوری و لشكری، مسئولین بسیج اساتید كشور، دانشجویان، فرهیختگان و… حضور داشتند.
در اختتام مراسم و اتمام داوری آثار، جوایزی به برگزیدگان اختتامیه اهدا شد.


منبع:

1398/11/30
15:59:26
5.0 / 5
4353
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور