جزئیات برگزاری آزمون دكتری اعلام گردید

جزئیات برگزاری آزمون دكتری اعلام گردید به گزارش كنكوری كارت ورود به جلسه آزمون دكتری تخصصی PH.D سال ۹۹ از روز سه شنبه ۶ اسفند ماه از راه سایت سازمان سنجش آموزش كشور قابل دریافت است.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، آزمون دكتری تخصصی PH.D سال ۹۹ در هشت گروه آموزشی و ۳۴۵ كد رشته امتحانی شامل ۱۶۳ كد رشته گروه آزمایشی علوم انسانی، ۴۵ كد رشته علوم پایه، ۶۰ كد رشته گروه فنی و مهندسی، ۳۵ كد رشته گروه كشاورزی، ۷ كد رشته هنر، ۲۶ كد رشته دامپزشكی و ۹ كد رشته زبان های خارجی، برای پذیرش دانشجو در دوره های روزانه، شبانه دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه ها و موسسات آموزشی غیر انتفاعی، غیر دولتی و همینطور پردیس خودگردان دانشگاه ها برگزار می گردد.
كارت شركت در آزمون دكتری ۹۹ از روز سه شنبه، ۶ اسفند ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش كشور منتشر می شود و داوطلبان تا روز پنج شنبه ۸ اسفند می توانند پرینت كارت ورود به جلسه را دریافت نمایند. داوطلبان پس از دریافت كارت ورود به جلسه از صحت اطلاعات درج شده بر روی كارت اطمینان حاصل كنند و در صورت مغایرت اطلاعات با رفتن به باجه های رفع نقص نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام نمایند.
بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش كشور، بعد از برگزاری آزمون دكتری، نتیجه اولیه برای حاضرین در جلسه آزمون به صورت كارنامه در هفته اول اردیبهشت ماه ۹۹ منتشر می شود و انتخاب رشته برای مجازین از راه سایت سازمان سنجش نیمه اول اردیبهشت ماه ۹۹ صورت می گیرد.
به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، آزمون دكتری سال ۹۹ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی روز جمعه نهم اسفند ماه سال ۹۸ با رقابت بیشتر از ۱۷۵ هزار و ۱۰۰ داوطلب در حوزه های امتحانی ۶۰ شهرستان كشور برگزار می گردد.1398/11/27
23:11:34
5.0 / 5
3953
تگهای خبر: آزمایش , آموزش , امتحان , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور