آغاز مرحله دوم ثبت نام آزمون ارشد ۹۸ از روز دوشنبه

آغاز مرحله دوم ثبت نام آزمون ارشد ۹۸ از روز دوشنبه به گزارش كنكوری مشاور عالی سازمان سنجش آموزش كشور با بیان این كه مرحله دوم ثبت نام آزمون كارشناسی ارشد سال ۱۳۹۸ از روز دوشنبه ۱۴ بهمن ماه شروع می شود، اظهار داشت: این مهلت تا روز دوشنبه ۱۶ بهمن ماه ادامه دارد.


دكتر حسین توكلی در گفتگو با ایسنا، ضمن اعلام این خبر اظهار نمود: ثبت نام جهت شركت در آزمون دوره های كارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ و مرحله نخست بیست وپنجمین المپیاد علمی - دانشجویی كشور در دو مرحله انجام می گیرد.
ایشان در ادامه خاطرنشان كرد: مرحله اول ثبت نام آزمون های فوق از روز دوشنبه ۱۶ آذر از راه سایت سازمان سنجش آموزش كشور شروع شد و با در نظر گرفتن مهلت تعیین شده ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۲۸ آذرماه آخر پذیرفت.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش كشور تصریح كرد: برپایه آمار نهایی گزارش شده تعداد ۴۸۱ هزار و ۸۲ داوطلب در مرحله اول ثبت نام جهت شركت در آزمون سال ۱۳۹۹ شركت كردند.
توكلی همینطور تصریح كرد: مرحله دوم ثبت نام در آزمون فوق به منظور مساعدت و همراهی با داوطلبانی كه در مهلت فوق موفق به ثبت نام نشده بودند از روز دوشنبه ۱۴ بهمن ماه سالجاری شروع می شود و این مهلت روز چهارشنبه ۱۶ این ماه آخر می پذیرد.
وی افزود: همینطور به منظور فراهم نمودن تسهیلات برای آن دسته از داوطلبانی كه در مرحله اول در آزمون فوق ثبت نام كرده بودند ترتیبی اتخاذ شده كه اطلاعات این داوطلبان در مهلت تمدید شده یعنی از ۱۴ تا ۱۶ بهمن ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش كشور قرار گیرد بنابراین داوطلبان می توانند با عنایت به اطلاعات دفترچه راهنمای ثبت نام و همینطور اطلاعیه منتشره روز ۲۶ آذرماه نسبت به مشاهده، كنترل و همینطور ویرایش و اطلاعات خود اقدام نمایند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش كشور با تاكید بر این كه كارت ورود به جلسه آزمون كارشناسی ارشد از روز دوشنبه ۲۵ فروردین ماه بر روی سایت سازمان سنجش منتشر می شود، اظهار نمود: داوطلبان تا روز چهارشنبه ۲۷ فروردین ماه مهلت دارند با رفتن به سایت این سازمان كارت شركت در جلسه خویش را دریافت نمایند.
توكلی در انتها تصریح كرد: برپایه برنامه زمانی اعلام شده آزمون كارشناسی ارشد سال ۱۳۹۹ و مرحله نخست بیست وپنجمین المپیاد علمی – دانشجویی كشور در ایام پنج شنبه و جمعه ۲۸ و ۲۹ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ در حوزه های امتحانی مربوطه برگزار می شود.1398/11/13
08:41:29
5.0 / 5
4792
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور