برگزاری آزمون ۱۵ اسفند؛

امروز آخرین مهلت ثبت نام در آزمون پذیرش پزشكی از لیسانس

امروز آخرین مهلت ثبت نام در آزمون پذیرش پزشكی از لیسانس كنكوری: مهلت ثبت نام سیزدهمین دوره پذیرش دانشجوی پزشكی از مقطع كارشناسی سال تحصیلی 1400-1399 دانشگاه علوم پزشكی تهران امروز تمام می شود.به گزارش كنكوری به نقل از مهر، ثبت نام سیزدهمین دوره پذیرش دانشجوی پزشكی از مقطع كارشناسی به صورت اینترنتی صورت می گیرد و داوطلبان با مراجعه به سایت معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشكی تهران و اسكن مدارك مشروحه می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. هرگونه مغایرت مدارك ارائه شده با دستورالعمل سبب كان لم یكن تلقی شدن ثبت نام از جانب دانشگاه خواهد شد.
پرداخت الكترونیكی مبلغ ۵۰۰ هزار ریال (۵۰ هزار تومان) بوسیله سامانه ثبت نام، برگ ثبت نام تكمیل شده (درج شده در اطلاعیه و الصاق یك قطعه عكس ۴*۳ روی فرم ثبت نام)، مدرك معتبر كه نشان دهنده معدل كل مقطع دیپلم متوسطه باشد، (معدل پیش دانشگاهی مد نظر نیست)، مدرك معتبر كه نشان دهنده معدل مقطع كارشناسی رشته های مورد پذیرش باشد و كارت اختتام خدمت نظام وظیفه یا كارت معافیت دائم برای داوطلبان مرد همچون مدارك مورد نیاز است.
همچنین مدرك اختتام و یا معافیت از طرح برای مشمولان طرح نیروی انسانی از دیگر مدارك ثبت نام است. داوطلبانی كه مشغول گذراندن طرح نیروی انسانی هستند در صورت قبولی، هنگام ثبت نام در دانشگاه ملزم به ترخیص از طرح هستند.
در صورتی كه داوطلب واجد شرایط شركت در آزمون نباشد مبلغ پرداختی جهت ثبت نام به هیچ وجه قابل استرداد نخواهد بود. در صورت قبولی در آزمون باتوجه به آموزش رایگان، لازم است پذیرفته شدگان همانند سهمیه آزاد برگ تعهد خدمت مربوطه را تكمیل كنند. داوطلبانی كه مدرك زبان ندارند می توانند به صورت مشروط در آزمون شركت نمایند. در صورت قبولی ارائه مدرك زبان در هنگام ثبت نام در دانشگاه لازم است در غیر این صورت قبولی آنها كان لم یكن تلقی خواهد شد. تمام صفحات شناسنامه و كارت ملی و عكس ۴*۳ از دیگر مدارك ثبت نام است.
فارغ التحصیلان مقاطع كارشناسی پیوسته یا ناپیوسته یكی از رشته های گروه های آزمایشی علوم تجربی و علوم ریاضی و فنی می توانند در این دوره ثبت نام كنند و حداكثر سن در زمان ثبت نام آزمون ۲۵ سال تمام باشد و دانش آموختگان و دانشجویان مقاطع كارشناسی ارشد و دكتری عمومی و تخصصی (Ph.D) از دانشگاه های سراسری و آزاد و غیره حق شركت در آزمون را ندارند.
كسانی كه خدمت نظام وظیفه آنان حداكثر تا پیش از شروع نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ (زمان ثبت نام بعد از قبولی) به پایان می رسد می توانند به صورت مشروط در آزمون شركت نمایند. همین طور در صورتیكه پذیرفته شدگان در آزمون تا زمان ثبت نام كارت اختتام خدمت دریافت نكرده باشند، قبولی آنان كان لم یكن تلقی خواهد شد. دانشگاه هیچ مسئولیتی در مورد مكاتبه با سازمان نظام وظیفه و ستاندن مجوز یا مهلت ندارد. دانشگاه هیچ مسئولیتی در مورد خسارات احتمالی كه از این ناحیه به داوطلب وارد می شود ندارد.
دانش آموختگان و دانشجویان مقاطع كارشناسی ارشد و دكتری عمومی و تخصصی (Ph.D) از دانشگاه های سراسری و آزاد و غیره حق شركت در آزمون را ندارند. دارا بودن مدرك زبان انگلیسی مطابق جدول فوق الذكر الزامی است.
براساس اعلام دانشگاه علوم پزشكی تهران، معدل كل دیپلم ۱۸ و بالاتر و معدل مقطع كارشناسی ۱۶ و بالاتر باید باشد. دانشجویان مشمول بخشنامه استعدادهای درخشان در رشته های مورد پذیرش و برگزیدگان المپیادهای علمی دانشجویی از بندهای مربوط به معدل معاف هستند.

1398/11/11
12:54:44
5.0 / 5
4724
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور