رئیس مركز حراست دانشگاه تأكید كرد؛

صیانت از دانشجویان دارایی و املاك دانشگاه آزاد وظیفه حراست است

صیانت از دانشجویان دارایی و املاك دانشگاه آزاد وظیفه حراست است به گزارش كنكوری رئیس مركز حراست دانشگاه آزاد اسلامی گفت:  مهمترین وظیفه حراست صیانت از دانشجویان، كاركنان، اساتید و دارایی ها و املاك دانشگاه است و این امر جز با همدلی و همكاری مقدور نخواهد بود.به گزارش كنكوری به نقل از دانشگاه آزاد، اولین جلسه ویدئو كنفرانس سراسری دانشگاه آزاد اسلامی با هدف استفاده از زیر ساخت های نوین ارتباطی در امتداد صرفه جویی و تسهیل روند ارتباطی بین مدیران در سطوح مختلف، ایجاد بستری جهت تبادل هر چه بیشتر آراء و عقاید در امتداد تعالی حوزه های حراست در مجموعه ها با حضور سیروس صابری مشاور رئیس دانشگاه و رئیس مركز حراست دانشگاه آزاد اسلامی اجرا شد.
صابری در این نشست با تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمان مخلصشان، اظهار داشت: مهمترین وظیفه حراست صیانت از دانشجویان، كاركنان، اساتید و دارایی ها و املاك دانشگاه است و این امر جز با همدلی و همكاری مقدور نخواهد بود.
وی مدیران كل حراست استان های دانشگاه آزاد اسلامی را به استفاده از تمام ظرفیت های دانشگاه، برقراری ارتباط مؤثر با مقامات و رده های اجرایی و جمعیت انبوه مفید و مؤثر تشكل های دانشگاهی خصوصاً بسیج دانشجویان و اساتید سفارش كرد.
در ابتدای جلسه معاونان مركز حراست به توضیحاتی درباره چارچوب وظایف سازمانی و اهداف آتی معاونت مربوطه پرداختند. سپس مدیران كل استانی گزارش اقدامات انجام شده در سطح استان خودرا ارائه و به تبادل نظر پیرامون مباحث تخصصی و مأموریتی پرداختند.

1398/11/06
22:23:44
5.0 / 5
4586
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور