سرپرست دانشگاه جامع علمی كاربردی استان تهران شرق خبر داد

تحصیل ۱۹۰ هزار دانشجوی علمی كاربردی در استان تهران

تحصیل ۱۹۰ هزار دانشجوی علمی كاربردی در استان تهران كنكوری: سرپرست دانشگاه جامع علمی كاربردی استان تهران شرق از تاسیس 6 مركز نوآوری جدید در دانشگاه جامع علمی كاربردی این استان آگاهی داد.


دكتر خداداد واحدی در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: به استناد مصوبات شورای سیاست گذاری و راهبردی مراكز نوآوری و رشد دانشگاه جامع علمی كاربردی در دی ماه امسال، با درخواست تاسیس و راه اندازی ۶ مركز نوآوری جدید وابسته به مراكز آموزش علمی كاربردی تحت نظارت واحد استان تهران شرق موافقت شد.
ایشان سپس اشاره كرد: مراكز نوآوری جدید تاسیس شده شامل مركز نوآوری شركت مهندسین هوشمند سازه آروین آرا با موضوع فعالیت تكنولوژی های جدید ساختمان (LSF)، مركز نوآوری فدراسیون سواركاری جمهوری اسلامی ایران با موضوع فعالیت صنعت اسب، مركز نوآوری جهاد دانشگاهی تهران ۴ با موضوع فعالیت طراحی پوشاك، مركز نوآوری فرهنگ و هنر واحد ۴ تهران با موضوع فعالیت موسیقی، مركز نوآوری فرهنگ و هنر واحد ۳۵ تهران با موضوع فعالیت گرافیك (تصویرسازی) و مركز نوآوری فرهنگ و هنر واحد ۴۸ تهران با موضوع فعالیت عكاسی حرفه ای همچون این مراكز است.
سرپرست دانشگاه جامع علمی كاربردی استان تهران شرق همین طور اظهار نمود: برنامه ریزی لازم جهت تاسیس مركز نوآوری در تمامی مراكز آموزش علمی كاربردی واحد استان تهران شرق انجام شده است و در آینده نزدیك این امر محقق خواهد شد.
واحدی اشاره كرد: هم اكنون حدود ۱۹۰ هزار دانشجو در مراكز علمی كاربردی این استان تحصیل می كنند، با توجه به این كه رشته های این دانشگاه مدام در حال تغییر و تحول بوده و این رشته ها برمبنای نیاز بازار راه اندازی می شوند در نتیجه ما ناچار هستیم مدرسان مربوط به آن رشته ها را جذب نماییم و در این شرایط ممكنست نیازی به ادامه همكاری با مدرسان سابق در دانشگاه نباشد.
منبع:

1398/11/01
22:04:17
5.0 / 5
4501
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور