مراسم یادبود قربانیان سقوط هواپیمای اوكراینی در دانشگاه تورنتو بعلاوه فیلم

مراسم یادبود قربانیان سقوط هواپیمای اوكراینی در دانشگاه تورنتو بعلاوه فیلم به گزارش كنكوری تعدادی از دانشجویان ایرانی و خارجی در دانشگاه ˮتورنتوˮ گردهم آمدند و مراسم یادبودی برای قربانیان سقوط هواپیمای اوكراینی برگزار كردند.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا و به نقل از بی بی سی، شش دانشجوی ایرانی كه در مقاطع مختلف تحصیلی در دانشگاه "تورنتو"مشغول به تحصیل بودند، به دنبال سقوط هواپیمای اوكراینی جان خویش را از دست دادند.
جامعه دانشگاهی دانشگاه تورنتو عمیقا ناراحت از دست رفتن این دانشجویان و نگران خانواده و دوستان آنهاست و از زمان حادثه تابحال دو مراسم یادبود برگزار كرده است.
این شش تن "مجتبی عباس نژاد"، "محمد حسین اسدی لاری"، "زینب اسدی لاری"، "محمدامین بیروتی"، "محمد امین جبلی" و "محمد صالحه" نام دارند.
شب گذشته در این دانشگاه مراسم یادبودی برگزار گردید و دوستان ایرانی دانشجویان درگذشته خاطرات و آرزوهای دانشجویان از دست رفته را برای حاضرین بازگو كردند.
همینطور ۲۴ ساعت بعد از این حادثه مراسمی برگزار شده بود كه دانشجویان با خواندن قرآن و روشن كردن شمع، یاد دوستان از دست رفته خویش را گرامی داشتند.
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود كنید: video/mp4

1398/10/22
16:19:16
5.0 / 5
4875
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور