به روز رسانی شده است،

امتحانات روز دوشنبه در ۵ دانشگاه به تعویق افتاد

امتحانات روز دوشنبه در ۵ دانشگاه به تعویق افتاد كنكوری: به دنبال اعلام وزارت علوم در خصوص اختیار دانشگاه های تهران در تعطیلی مراكز آموزشی خود در روز دوشنبه 16 دی ماه جهت شركت در مراسم خاكسپاری پیكر پاك سردار قاسم سلیمانی، مقرر شد كه هر یك از دانشگاه ها به صورت مستقل درباب تعطیلی یا عدم تعطیلی مراكز آموزشی خود تصمیم گیری كنند.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، دكتر دین پرست مدیركل روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به اینكه این دانشگاه در روز دوشنبه تعطیل نیست، اظهار داشت: فقط امتحانات روز دوشنبه ۱۶ دی ماه دانشجویان به منظور حضور دانشجویان در مراسم خاكسپاری پیكر سردار قاسم سلیمانی، لغو شده است اما دانشگاه و كارهای اداری، آموزشی و پژوهشی آن تعطیل نیست.
وی در ادامه اشاره كرد: تمامی امتحانات لغو شده دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی روز پنجشنبه این هفته برگزار می شود.
در همین زمینه دكتر حسینی معاون آموزشی دانشگاه تهران از تعطیلی پردیس مركزی دانشگاه تهران در روز دوشنبه آگاهی داد و به ایسنا، اظهار داشت: پردیس مركزی دانشگاه و واحدهای مستقر در این پردیس بامداد روز دوشنبه به سبب سهولت شركت اعضا در مراسم خاكسپاری پیكر سردار قاسم سلیمانی تعطیل می شود و جبرانی آن روزهای آینده برگزار می گردد.
وی با تاكید بر اینكه كلاس های پس از ظهر تمام پردیس ها برقرار است، اشاره كرد: دانشگاه تهران هیچ امتحانی در روز دوشنبه ۱۶ دی ماه ندارد و امتحانات این دانشگاه از روز شنبه ۲۱ دی ماه آغاز می شوند.
براساس اعلام مسئولان دانشگاه الزهرا(س) دانشگاه، تمام كلاس های آموزشی دانشجویان در روز دوشنبه ۱۶ دی ماه ۹۸ تعطیل می باشد. در اطلاعیه دانشگاه الزهرا (س) آمده است: به منظور رفاه حال دانشجویان خوابگاهی درحال برنامه ریزی است تا نسبت به اعزام دانشجویان مشتاق شركت در مراسم خاكسپاری پیكر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اقدام نماید.
همچنین دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی اعلام نموده كه تمامی برنامه های آموزشی دانشگاه به منظور حضور دانشجویان در مراسم خاكسپاری پیكر سردار قاسم سلیمانی در روز دوشنبه تعطیل می شوند.
طبق اعلام روابط عمومی دانشگاه علمی كاربردی، تمامی واحدهای این دانشگاه روز دوشنبه تعطیل شدند.
همچنین امتحانات اختتام ترم دانشجویان دانشكده فنی و حرفه ای دختران شریعتی، ولیعصر(عج) ، فنی و حرفه ای پسران انقلاب اسلامی و شمسی پور تهران در روز دوشنبه، ۱۶ دی ماه لغو شده و در زمان دیگری برگزار خواهند شد.
بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشكی ایران، تمامی امتحانات این دانشگاه روز دوشنبه لغو شد.

لغو امتحانات دانشگاه پیام نور در ۳ روز آینده
رییس دانشگاه پیام نور اظهار داشت: امتحانات در كلیه مراكز و واحدهای دانشگاه پیام نور برای تسهیل شركت دانشجویان در مراسم خاكسپاری پیكر سردار شهید قاسم سلیمانی و مراسمی كه به مناسبت شهادت این سردار سرفراز برگزار می شود، در ایام یكشنبه، دوشنبه و سه شنبه در سراسر كشور لغو خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دكتر محمدرضا زمانی ضمن اعلام این خبر اظهار نمود: با عنایت به اینكه آزمون های اختتام ترم دانشگاه پیام نور به صورت متمركز و همزمان در سراسر كشور برگزار می شود، پس به منظور فراهم كردن امكان شركت تمامی دانشجویان این دانشگاه در مراسم خاكسپاری پیكر شهید بزرگوار، سردار قاسم سلیمانی، كلیه امتحانات در این سه روز برگزار نمی گردد.
وی اشاره كرد: بنا به تصویب هیات رئیسه، بخش های اداری دانشگاه پیام نور در سراسر كشور برمبنای اعلام نظر استانداری ها دایر و یا تعطیل خواهند بود.
رییس دانشگاه پیام نور تصریح كرد: امتحانات روزهای لغو شده، بعد از ایام امتحانات برگزار و زمان برگزاری، تاریخ و ساعت آن متعاقبا اعلام می شود.
تاكنون سایر دانشگاه ها برنامه های خودرا درباب تعطیلی یا عدم تعطیلی كارهای آموزشی یا لغو امتحانات اعلام نكرده اند و پیگیری های لازم دراین زمینه ادامه دارد و در صورت اعلام تصمیمات دانشگاه ها، در این خصوص نیز اطلاع رسانی لازم صورت خواهد گرفت.

لغو امتحانات آزمایشگاهی و كارگاهی "علم و صنعت" در روز دوشنبه
بر اساس اعلام دانشگاه علم و صنعت، به منظور فراهم كردن امكان شركت دانشجویان در مراسم خاكسپاری پیكر سردار شهید قاسم سلیمانی، كلیه امتحانات آزمایشگاهی و كارگاهی روز دوشنبه لغو شد و این امتحانات روز پنج شنبه این هفته برگزار می شود.


تصمیم گیری ​​​​​​دانشگاه شهید بهشتی در روز یكشنبه
همچنین دانشگاه شهید بهشتی نیز اعلام نموده است فردا، یكشنبه درباب لغو امتحانات یا تعطیلی كلاس های آموزشی این دانشگاه تصمیم گیری خواهدنمود.

از نظر "امیركبیر" این هفته تعطیل است
دانشگاه امیركبیر نیز اعلام نمود: در هفته جاری در این دانشگاه هیچ گونه كلاس رسمی و امتحان اختتام ترمی برگزار نمی گردد و از نظر امیركبیر این هفته تعطیلست.
منبع:

1398/10/14
22:30:15
5.0 / 5
4297
تگهای خبر: آزمایش , آموزش , امتحان , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور