اعلام آخرین فرصت پذیرش بدون آزمون دانشجو در دانشگاه پیام نور بعلاوه دستورالعمل ثبت نام

اعلام آخرین فرصت پذیرش بدون آزمون دانشجو در دانشگاه پیام نور بعلاوه دستورالعمل ثبت نام به گزارش كنكوری داوطلبان ورود به دانشگاه پیام كه در پذیرش رشته های صرفاً با سوابق تحصیلی آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ ثبت نام نموده و یا ننموده اند می توانند بر مبنای اعلام سازمان سنجش آموزش كشور، جهت اطلاع از رشته های تحصیلی دانشگاه ها و مؤسسات پذیرنده دانشجو در این مرحله، جداول حاوی اطلاعات رشته محلها مندرج در اطلاعیه مذكور را روی سایت سازمان سنجش، مشاهده نموده و ضمن مشخص نمودن رشته و مؤسسه آموزش عالی مورد علاقه خود، با همراه داشتن مدارك ذیل و با عنایت به موارد اعلام شده تا تاریخ ۳۰ دی ماه به دانشگاهها و موسسات آموزش عالی محل پذیرش رشته مورد تقاضا رجوع نمایند.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، با عنایت به اینكه كلیه متقاضیان شامل داوطلبانی كه در آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ ثبت نام نموده یا ننموده اند می توانند در این فراخوان ثبت نام نمایند، داوطلبانی كه در ردیف پذیرفته شدگان نهایی آزمون سراسری سال ۹۸ (مرحله شهریورماه) باشند، چنانچه در این مرحله ثبت نام و ادامه تحصیل نمایند، قبولی اولیه آنها در شهریور ماه لغو می شود و بدهی بوجود آمده باید توسط دانشجو تسویه شود.
داوطلبان لازم است در ابتدا فرم پیش نویس تقاضانامه ثبت نام پیوست را به صورت كتبی تكمیل و كد رشته محل مورد تقاضای خویش را انتخاب و تأئید نمایند. در این مرحله داوطلب موظف است هزینه ثبت نام را از راه سیستم پرداخت الكترونیكی سازمان سنجش آموزش كشور (در سمت چپ صفحه ورودی لینك فوق الذكر، خرید كارت اینترنتی) پرداخت نماید.
داوطلبان بعد از پرداخت هزینه ثبت نام یك كد ۷ رقمی از سامانه خرید اینترنتی كارت اعتباری سازمان سنجش آموزش كشور دریافت می نمایند كه برای ورود به سامانه ثبت نام الزامی می باشد.
تاریخ ثبت نام از ۲۹ آبان لغایت ۳۰ دی ماه ۹۸می باشد و هر داوطلب می تواند صرفاً متقاضی یك كدرشته محل باشد. بدیهی است در صورت ثبت نام داوطلب در دو یا چند كد رشته/ محل، اطلاعات وی در بانك اطلاعات پذیرفته شدگان هر دو محل حذف خواهد شد.
كد رشته محل ها بر مبنای اطلاعات مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته صرفاً با اعمال سوابق تحصیلی كه در سایت سازمان سنجش آموزش كشور قرار دارد انجام می پذیرد.
همچنین بعد از آخر مهلت مقرر و بسته شدن لینك ثبت نام هیچ اقدامی از جانب سازمان سنجش آموزش كشور برای مواردی از قبیل: اضافه و یا حذف اسامی، ثبت نام افراد جامانده و یا فهرست های ارسالی جداگانه انجام نخواهد شد.
داوطلبانی كه حداكثر تا تاریخ ۳۰ بهمن ماه ۹۸ موفق به دریافت مدرك دیپلم نظام جدید(۳-۳-۶)/ پیش دانشگاهی/ كاردانی می شوند مجاز به ثبت نام در این دوره و برای نیمسال دوم ۹۹-۹۸ می باشند. همینطور كلیه متقاضیان مرد می بایست در زمان ثبت نام و شركت در این مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.
1398/10/04
16:21:50
5.0 / 5
4130
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور