موفقیت تیم دانش آموزی و دانشجویی ایرانی در مسابقات نوآوری كره جنوبی

موفقیت تیم دانش آموزی و دانشجویی ایرانی در مسابقات نوآوری كره جنوبی به گزارش كنكوری تیم دانش آموزی و دانشجویان ایرانی در مسابقات جهانی اختراعات و نوآوری و تكنولوژی های برتر كره جنوبی به مدال طلا و جایزه ویژه تسلا دست پیدا كردند.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، مسابقات جهانی اختراعات و نوآوری كره جنوبی یا siif2019 با حمایت و همكاری سازمان جهانی مالكیت فكری سازمان ملل متحد WIPOT، انجمن توسعه نوآوری و اختراعات كره جنوبی KIPA و سازمان پتنت كره جنوبی و با حضور ۶۰ كشور برگزار گردید و اختراع تیم ایرانی در این مسابقات موفق به كسب مدال طلا شد.


تیم ایران به سرپرستی امیرعباس محمدی كوشكی در مسابقات جهانی "اختراعات و نوآوری كره جنوبی" توانستند در مجموع دومدال طلا و دوجایزه ویژه كسب كنند.


امیرعباس محمدی كوشكی از سرپرست تیم های ایرانی در گفتگو با ایسنا با بیان اینكه در این رقابت دو تیم دانشجویی و دانش آموزی از ایران حضور داشتند، اظهار داشت: تیم اختراعات دانش آموزی ایران متشكل از ۲ دانش آموز "شهریار شریعتی" و "عادل احمدی فریمان" است كه توانستند مدال طلای این رقابت را كسب كنند.
محمدی افزود: طرح این دانش آموزان "سامانه هوشمند تشخیص افسردگی با هوش مصنوعی" و "تكنولوژی بلاكچین در امنیت داده های نرم افزاری" بود كه در رقابت با كشورهایی چون كره جنوبی، آلمان و آمریكا پرچم ایران را به احتزاز درآورند.
وی تیم دانشجویی ایران را متشكل از "امیرعباس محمدی كوشكی"، "علی نوری"، "سجاد شریعت" و "میثم پور یوسفیان" دانست و تصریح كرد: این تیم هم موفق به كسب مدال طلا و جایزه ویژه مسابقات "تسلا" شدند. طرح این تیم سامانه "جامع و هوشمند ارزیابی و پایش بیمار با كارت سلامت" بوده است. این طرح در جهت حذف دفترچه های بیمه در ایران بعنوان شركت های دیجیتال وزارت بهداشت است.


محمدی با اشاره به اینكه این سامانه كمك بسیاری به مردم و جامعه پزشكی می كند، خاطرنشان كرد: قابلیت های این سامانه شامل پرداخت مالیات پزشكان، صرفه اقتصادی بسیار بالا در كاغذبازی های بیمارستان ها و مراكز درمانی و دولتی در پزشكی، پیشگیری از كشته شدن و پیشگیری از استفاده بیماران از داروهای تكراری و در دسترس بودن همیشه پرونده پزشكی بیماران و سرعت عمل بسیار بالا برای پزشكان و بیمارستان ها می شود، ضمن آنكه امنیت اطلاعات و داده های سلامت بیماران ایمن خواهد بود.1398/10/02
20:39:57
5.0 / 5
4693
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور