امروز آخرین فرصت ثبت نام آزمون ارشد

امروز آخرین فرصت ثبت نام آزمون ارشد به گزارش كنكوری مهلت مجدد ثبت نام در آزمون كارشناسی ارشد سال ۹۹ ساعت ۲۴ امروز پنج شنبه ۲۸ آذر به اتمام می رسد.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، تمام متقاضیان ثبت نام و شركت در آزمون كارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی و همینطور دانشگاه آزاد اسلامی و شركت كنندگان بیست و پنجمین المپیاد علمی- دانشجویی كشور تا آخر وقت امروز پنج شنبه ۲۸ آذر فرصت دارند نسبت به ثبت نام در آزمون كارشناسی ارشد اقدام نمایند.
آن دسته از داوطلبانی كه قبلاً جهت شركت در آزمون ثبت نام كرده اند، می توانند در صورت تمایل تا روز پنج شنبه ۲۸ آذر ماه نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.
آزمون ورودی كارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ روزهای پنجشنبه ۲۸ و جمعه ۲۹ فروردین ماه ۹۹ برگزار می گردد و كارت ورود به جلسه آزمون در ایام ۲۵ تا ۲۷ فروردین ماه سال ۹۹ روی سایت سازمان سنجش آموزش كشور منتشر می شود.
نتایج اولیه آزمون به صورت كارنامه تنظیم و در دهه دوم خردادماه ۹۹ بر روی سایت سازمان سنجش منتشر می شود و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می توانند در نیمه دوم خردادماه ۹۹ نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.1398/09/29
21:08:57
5.0 / 5
4017
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور