شیوه نامه اجرایی دانشگاه هنرهای اسلامی ایرانی استاد فرشچیان ابلاغ گردید

شیوه نامه اجرایی دانشگاه هنرهای اسلامی ایرانی استاد فرشچیان ابلاغ گردید كنكوری: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی بخشنامه ای جزئیات شیوه نامه اجرایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد (ویژه) هنرهای اسلامی ایرانی استاد فرشچیان را اعلام نمود.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، دكتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیوه نامه اجرایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد (ویژه) هنرهای اسلامی ایرانی استاد فرشچیان را به معاونان، رؤسای مراكز و مدیران كل سازمان مركزی و رؤسای استانها، واحدها و مراكز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ نمود.
دكتر طهرانچی در این بخشنامه تاكید كرده به منظور حفظ و توسعه دانش بنیان، هنرهای اسلامی ـ ایرانی و تربیت استادكاران هنرهای بومی و سنتی و عطف به مصوبات جلسه شورای معین و شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص ایجاد «دانشگاه هنرهای اسلامی ـ ایرانی استاد محمود فرشچیان»، دانشگاه مزبور با عنوان «دانشگاه آزاد اسلامی واحد (ویژه) هنرهای اسلامی ـ ایرانی استاد محمود فرشچیان» و متناسب با چارچوب ها و مقررات دانشگاه آزاد اسلامی ایجاد می شود.
در این بخشنامه آمده است در جهت پیشبرد اهداف و اجرای برنامه های تدوین شده واحد مزبور شیوه نامه اجرایی آن ابلاغ می شود و لازم است تمام معاونان، رؤسای مراكز و مدیران كل سازمان مركزی و رؤسای استانها و واحدهای دانشگاهی نسبت به اجرای مفاد این بخشنامه اقدام و با واحد استاد فرشچیان همكاری كنند.
شیوه نامه اجرایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد (ویژه) هنرهای اسلامی ایرانی استاد فرشچیان با اهداف حفظ، حراست و گسترش هنرهای اسلامی ـ ایرانی در سطح ملی و بین المللی، بهره گیری از حكمت و معنویت اسلامی و ایرانی در احیای هنرهای سنتی، آموزش مؤثر و متناسب با دانشجویان و هنرجویان بر طبق شیوه های اصلی استاد شاگردی و پژوهش در آرا، آثار و تجربیات هنرمندان و هنرهای اسلامی ـ ایرانی و... ابلاغ گردیده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، این شیوه نامه شامل مواردی همچون وظایف و اختیارات، محل فعالیت، اركان واحد و وظایف و اختیارات رئیس دانشگاه، وظایف و اختیارات رئیس واحد، تركیب هیأت رئیسه واحد، وظایف و اختیارات هیأت رئیسه، منابع مالی، نحوه گزینش داوطلبان، برنامه های آموزشی و سرفصل دروس، ساختار مدیریتی واحد و... است.
منبع:

1398/09/26
14:30:47
5.0 / 5
4206
تگهای خبر: آموزش , استاد , پژوهش , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور