تازه ترین آمار داوطلبان آزمون ارشد ۹۹

تازه ترین آمار داوطلبان آزمون ارشد ۹۹ به گزارش كنكوری مشاور عالی سازمان سنجش آموزش كشور از ثبت نام بیشتر از ۳۷ هزار داوطلب در آزمون كارشناسی ارشد سال ۹۹ اطلاع داد و اظهار داشت: كارت توزیع این آزمون از ۲۵ تیر ماه توزیع خواهد شد.


دكتر حسین توكلی در گفتگو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: تمام متقاضیان ثبت نام و شركت در آزمون كارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ در تمامی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی و همینطور دانشگاه آزاد اسلامی و شركت كنندگان بیست و پنجمین المپیاد علمی- دانشجویی كشور از روز شنبه ۱۶ آذر ماه می توانستند با رفتن به سایت سازمان سنجش آموزش كشور نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام نمایند و این مهلت تا ۲۵ آذر ادامه دارد.
ایشان در ادامه از ثبت نام بیشتر از ۳۷ هزار داوطلب در آزمون كارشناسی ارشد ۹۹ اطلاع داد و خاطرنشان كرد: علاقه مندان جهت شركت در آزمون كارشناسی ارشد سال ۹۹ می توانند با عنایت به شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای شركت در آزمون كه همزمان با آغاز ثبت نام انتشار یافت، در این آزمون ثبت نام كنند. پرداخت هزینه ثبت نام منحصراً به صورت اینترنتی انجام می گیرد.
به قول وی، داوطلبان لازم است به وسیله كارت های عضو شبكه بانكی شتاب كه پرداخت الكترونیكی آنها فعال است، با رفتن به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و پرداخت مبلغ ۴۵ هزار تومان بعنوان وجه ثبت نام شركت در آزمون یك كدرشته امتحانی، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
توكلی اظهار داشت: داوطلبان لازم است از روز دوشنبه، ۲۵ تا روز چهارشنبه ۲۷ فروردین با رفتن به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش نسبت به تهیه پرینت كارت شركت در آزمون و برگ راهنمای شركت در آزمون اقدام نمایند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش كشور اظهار نمود: آزمون ورودی كارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ و همینطور بیست و پنجمین دوره المپیاد علمی دانشجویی كشور روزهای پنجشنبه ۲۸ و جمعه ۲۹ فروردین ماه ۹۹ در حوزه های مربوط برگزار می گردد.
به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، كارنامه اعلام نتایج اولیه تمامی داوطلبان آزمون فوق از جانب سازمان سنجش بر مبنای برنامه زمانی مندرج در دفترچه راهنمای آزمون از راه پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش كشور منتشر خواهد شد، بنابراین تمامی داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می توانند بر مبنای ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته كه در زمان مقتضی منتشر خواهد شد، نسبت به انتخاب رشته مورد نظر اقدام نمایند.1398/09/19
22:04:07
5.0 / 5
4472
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور