از سوی ستاد فناوری های فوتونیك اعطا می شود

گرنت فناورانه 50 میلیونی برای دانشجویان دكتری

گرنت فناورانه 50 میلیونی برای دانشجویان دكتری به گزارش كنكوری مسابقه اعطای گرنت فناورانه اختصاصی به رساله های كاربردی مقطع دكتری در حوزه مهندسی مواد، ساخت و فوتونیك از جانب ستاد توسعه فناوری های فوتونیك، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت برگزار می گردد.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، سرمایه گذاری هدفمند بر روی پژوهش و زیرساخت های آن خصوصا زیرساخت انسانی، لازمه توسعه علم و فناوری در هر كشوری است. در همین راستا، ستاد توسعه فناوری های فوتونیك، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت در نظر دارد رقابتی جهت «اعطای پژوهانه(گرنت) اختصاصی به رساله های كاربردی مقطع دكتری در حوزه مهندسی مواد، ساخت و فوتونیك» را برگزار كند. سقف پژوهانه پرداخت شده در این رقابت ۵۰ میلیون تومان است.
ستاد توسعه فناوری های لیزر، فوتونیك مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در جهت استفاده حداكثری از ظرفیت های علمی داخل كشور و همینطور تشویق و هدایت رساله های مقطع دكتری (در حوزه های در رابطه با این ستاد) به سمت رفع نیازهای صنایع داخل كشور و تولید ثروت؛ «مسابقه اعطای گرنت فناورانه اختصاصی به رساله های كاربردی مقطع دكتری در حوزه مهندسی مواد، ساخت و فوتونیك» را برگزار می نماید.
این رقابت حوزه های علمی مختلفی مانند محصولات نسوز، آهن و فولاد كشور، صنایع كاشی و سرامیك، مواد و تجهیزات پزشكی، محصولات كربنی، لاستیك، تولید مواد پلیمری با كاربردهای خاص، صنایع پلیمر رنگ و چاپ ساخت و تولید، شكل دهی و متالوژی را در بر می گیرد.
بعد از ارزیابی رساله های كاربردی و در حال اجرا، پژوهانه (گرنت) فناورانه تا ۵۰۰ میلیون ریال اعطاء می شود.
علاق مندان می توانند جهت كسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این رقابت، به سایت اینترنتی ستاد توسعه فناوری های فوتونیك، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت به نشانی http: //pam.isti.ir/ رجوع كنند. زمان ثبت نام جهت شركت در این مسابقه از ۳۰ مهرماه شروع شده و مهلت ثبت نام تا ۳۰ آذر ماه تمدید شده است.1398/09/15
14:20:57
5.0 / 5
4162
تگهای خبر: اینترنت , پزشكی , پژوهش , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور