آغاز ثبت نام بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی و استادی پیام نور

آغاز ثبت نام بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی و استادی پیام نور به گزارش كنكوری دانشگاه پیام نور اعلام نمود: دانشجویان و اساتید این دانشگاه برای ثبت نام در بیست و سومین دوره جشن ازدواج دانشجویی و استادی تا 30 آذرماه فرصت دارند.


به گزارش كنكوری به نقل از دانشگاه پیام نور، بیست سومین دوره جشن ازدواج دانشجویی و استادی هر سال توسط دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها به صورت گروهی در مشهد مقدس برگزار می شود، امسال نیز طبق سنوات گذشته متقاضیان واجد شرایط می توانند جهت ثبت نام به سایت http: //ezdevaj.nahad.ir بازگشت كنند.
شرایط شركت در جشن به شرح ذیل است:
۱- تاریخ عقد مجاز جهت ثبت نام اولیه از یك فروردین ۹۷ تا ۳۰ آذر ۹۸ است.
۲- ملاك شركت در مراسم ازدواج دانشجویی، دانشجو بودن حداقل یكی از زوجین در زمان عقد است.
۳- در مواردی كه هر دو زوج دانشجو هستند، فقط یكی از آنها بعنوان داوطلب اصلی ثبت نام كنند.
۴- دانشجویان تا یك هفته بعد از ثبت نام، مدارك لازم را جهت تائید به دفتر نهاد دانشگاه یا دفتراستانی مربوطه ارائه نمایند تا ثبت نام قطعی شود.
۵- در دانشگاه هایی كه دفتر نهاد وجود ندارد، دانشجویان بعد از ثبت نام، مدارك لازم را جهت تائید به رابط فرهنگی دانشگاه كه از جانب ستاد ازدواج تعیین شده و یا دبیرخانه ازدواج دانشجویی در استان مربوطه ارائه نمایند تا ثبت نام قطعی شود.
۶- مدارك لازم جهت تایید: اصل عقدنامه، اصل شناسنامه و كارت ملی زوجین، اصل كارت دانشجویی(اصل حكم استادی) ۷- ویرایش اطلاعات ثبت نام شده توسط خود داوطلب و صرفاً پیش از تائید ثبت نام مقدور گفتنی است مهلت ثبت نام تا ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸ است.


منبع:

1398/09/13
00:00:45
5.0 / 5
4299
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور