معاون دانشگاه به مهر خبر داد؛

حذف چند پست و مدیریت در دانشگاه امیركبیر

حذف چند پست و مدیریت در دانشگاه امیركبیر كنكوری: معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه امیركبیر با اشاره به حذف چندین پست و مدیریت در ساختار جدید دانشگاه، از ایجاد 3 دانشكده جدید آگاهی داد.فرهاد رحمتی در گفتگو با خبرنگار مهر، در تشریح جزئیات ساختار جدید دانشگاه امیركبیر اظهار داشت: مسائل راهبردی دانشگاه در سه بخش جلو می رود؛ بخش اول مربوط به اصلاح ساختار تشكیلاتی، بخش دوم ساختار مالی و بودجه ریزی و بخش سوم مربوط به افزایش بهره وری با تغییر سیستم پرداخت حق التدریس به اساتید است.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه امیركبیر با اشاره به تغییر اصلاح ساختار سازمانی و مدیریتی دانشگاه، اضافه كرد: برای هم افزایی واحدهای مختلف و رشد دانشكده های خاص، برخی دانشكده ها از یكدیگر جدا شده اند. بطور مثال دانشكده معدن و متالوژی از یكدیگر جدا و به دو دانشكده معدن و متالوژی تبدیل شدند تا هر كدام ماموریت مستقل و رشد خوبی داشته باشند.
رحمتی علت تفكیك دانشكده ها را تمركز بیشتر بر روی رشته های خاص با عنایت به نیاز كشور عنوان نمود و اظهار داشت: برای تقویت علوم پایه، گروه مستقل شیمی به دانشكده شیمی تبدیل و گروه های آموزشی برای آن تعریف شد.
وی در ادامه از حذف برخی پست های مدیریتی كه ضرورتی برای ماندگاری آنها وجود نداشت، آگاهی داد و اظهار داشت: در همین راستا برخی واحد ها و مدیریت ها ادغام و یا حذف شده است؛ بطور مثال در زیرمجموعه معاونت توسعه، مدیریت بودجه و تشكیلات وجود دارد كه در ذیل آن معاونت بودجه و تشكیلات حذف گردیده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه امیركبیر با بیان این مطلب كه در ذیل مدیریت فنی و نظارت بر طرح های عمرانی، معاونت فنی و نظارت حذف شد، اشاره كرد: همین طور یكی از معاونت ها در زیر مجموعه مدیریت امور انسانی حذف گردیده است.
رحمتی با بیان این مطلب كه برخی ادارات در معاونت آموزشی دانشگاه حذف و برخی مدیریت های جدید به وجود آمده است، اشاره كرد: در دانشكده های دانشگاه امیركبیر از ۳ سال قبل ۵ معاونت به وجود آمده بود كه در ساختار جدید به ۲ معاونت تبدیل گشته است.
وی همین طور با اشاره به تغییر بودجه ریزی در این دانشگاه اظهار داشت: از این پس بر طبق فاكتورهای استخراج شده، بودجه واحدها تعیین و توزیع خواهد شد و از شروع هر سال مشخص می شود كه هر واحدی چقدر سهم دارد و در كجا باید هزینه شود.


منبع:

1398/09/12
15:01:28
5.0 / 5
4638
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور