در راستای تبادل استاد و دانشجو مطرح شد؛

پیشنهاد برگزاری كارگاه های همتایابی تخصصی بین دانشگاه های امیركبیر و نظربایف

پیشنهاد برگزاری كارگاه های همتایابی تخصصی بین دانشگاه های امیركبیر و نظربایف به گزارش كنكوری مدیر همكاریهای علمی و بین المللی دانشگاه صنعتی امیركبیر اظهار داشت: یكی از زمینه های مهم همكاری با دانشگاه نظربایف می تواند شكل دهی و برگزاری كارگاه های همتایابی تخصصی به صورت حضوری و مجازی باشد كه بدنیال آن پروپوزال مشترك تدوین و این امر منجر به تبادل استاد ودانشجو شود.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، دكتر گلرو مدیر همكاریهای علمی و بین المللی دانشگاه صنعتی امیركبیر در جریان بازدید هیاتی از دانشگاه نظربایف قزاقستان از دانشگاه صنعتی امیركبیر، با معرفی دستاوردهای دانشگاه ابراز امیدواری كرد كه با عنایت به سطح رو به رشد دانشگاه های كشور قزاقستان، مشاركت آنها در پروژه راه ابریشم و هم سرمایه گذاری در زمینه تجهیز مراكز پژوهشی، باید همكاریی های جدیی تر و گسترده ای با دانشگاه های این كشور ایجاد شود.
در این بازدید بر همكاری این دودانشگاه در حوزه های مختلف آموزشی و پژوهشی تاكید شد و در این نشست ضمن آشنایی و معرفی دو دانشگاه، زمینه های مشترك برای تعامل های آتی مورد بحث قرار گرفت.
پلوآنوآ مدیر ارشد واحد پذیرش دانشگاه نظربایف قزاقستان هم در جریان بازدید از دانشگاه صنعتی امیركبیر ضمن معرفی نقاط قوت دانشگاه نظربایف بر تمایل بالای این دانشگاه برای همكاری با دانشگاه صنعتی امیركبیر تصریح كرد.
وی با تاكید بر برنامه راهبردی دانشگاه نظربایف برای توسعه همكاریهای بین المللی در چارچوب پروژه های تحقیقاتی و ارتقای سطح كیفی تولیدات علمی با دانشگاه های شاخص تصریح كرد: این دانشگاه سه نوع برنامه حمایت مالی (گرنت) مجزا برای پشتیبانی از طرح های پژوهشی دارد كه می تواند بستر خوبی برای تعریف پروژه های مشترك با اساتید دانشگاه صنعتی امیركبیر به خصوص در مقاطع تحصیلات تكمیلی باشد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیركبیر، در جریان این بازدید دكتر پیمان پورافشاری و دكتر مهدی باقری دو عضو هیات علمی ایرانی دانشكده های مهندسی معدن و علوم زمین و علوم و مهندسی دیجیتال دانشگاه نظربایف هم حضور داشتند.1398/09/10
15:03:06
5.0 / 5
4175
تگهای خبر: آموزش , استاد , پژوهش , تحصیل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور