مهلت انتخاب رشته تكمیل ظرفیت دستیار تخصصی امروز اختتام می یابد

مهلت انتخاب رشته تكمیل ظرفیت دستیار تخصصی امروز اختتام می یابد كنكوری: زمان انتخاب رشته محل در مرحله تكمیل ظرفیت كه از روز دوشنبه 4 آذرماه شروع شده، امروز شنبه 9 آذرماه اختتام می یابد و داوطلبان چهل و ششمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی كه در مرحله اصلی مجاز به انتخاب رشته محل بوده و در اعلام نتایج مردود اعلام شده اند یا به هر علت موفق به انجام انتخاب رشته نشده بودند، توجه داشته باشند این زمان به هیچ وجه قابل تمدید نیست.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، مركز سنجش پزشكی وزارت بهداشت اعلام نمود: داوطلبان جهت انتخاب رشته محل آدرس سایت http: //www.sanjeshp.ir/ را مستقیم در نوار آدرس تایپ كنند.
ضمناً بر طبق رای كمیسیون ۷ نفره موارد خاص مورخ ۱۳۹۸/۸/۳۰ داوطلبان با عنایت به نمره و حدنصاب(حدنصاب مرحله اصلی) هر رشته محل، مجاز به انتخاب آن رشته محل می باشند. به بیان دیگر هر داوطلب در فرم انتخاب رشته محل خود قادر می باشد تنها رشته محلهایی را مشاهده نماید كه نمره حد نصاب الزم آنها را كسب كرده باشد. كسب حد نصاب الزم در هر رشته محل به منزله پذیرش نهایی نمی باشد و پذیرش نهایی بر طبق قوانین و مقررات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته محل انجام می شود.
داوطلبانی كه مجاز به انتخاب رشته محلهای مربوط به سهمیه مناطق محروم می باشند، در صورت علاقه مندی به انتخاب رشته محل های مذكور می بایست بر طبق جدول شماره ۳ صفحات ۱۵ تا ۲۰ دفترچه راهنمای انتخاب رشته محل (نیاز دانشگاههای علوم پزشكی در هر رشته جهت سپردن تعهد به مناطق محروم استانهای محل استقرار آن دانشگاهها) مبادرت به انتخاب رشته محل نمایند.
تمامی داوطلبان می توانند رشته پزشكی خانواده بدون محدودیت انتخاب نمایند و از كلیه كسانی كه این رشته را انتخاب نمایند، مصاحبه ای به عمل خواهد آمد.
داوطلبانی كه با استفاده از سهمیه استعداد درخشان (استریت معدل) در چهل و ششمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشكی شركت نموده اند نیز، چنانچه تا تاریخ ۳۱ شهریور ۹۸ فارغ التحصیل شده باشند مجاز به انتخاب رشته محل میباشند. در غیر اینصورت شركت ایشان در این مرحله تكمیل ظرفیت تخلف محسوب شده و بر طبق قوانین با آنها برخورد خواهد شد.
همین طور داوطلبانی كه در مرحله اصلی پذیرش این دوره از آزمون در یكی از رشته محل ها قبول شده اند و با عدم ثبت نام یا انصراف رشته محل را ترك نموده باشند، حق شركت در مرحله تكمیل ظرفیت را ندارند.
مطابق مصوبات شورای آموزش پزشكی و تخصصی منصرفین از ثبت نام به هر دلیل، از شركت و پذیرش در آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشكی سال آینده (دوره ۴۷ ) محروم خواهند شد.
منبع:

1398/09/09
15:24:06
5.0 / 5
4380
تگهای خبر: آموزش , پزشكی , تحصیل , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور