آغازمرحله تكمیل ظرفیت كاردانی بدون آزمون دانشگاه آزاد

آغازمرحله تكمیل ظرفیت كاردانی بدون آزمون دانشگاه آزاد به گزارش كنكوری مرحله تكمیل ظرفیت پذیرش بر مبنای سوابق تحصیلی مقطع كاردانی پیوسته نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹-۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی شروع شد.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، مركز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اعلام نمود: پیرو مصوبه شورای سنجش و پذیرش، ثبت نام تكمیل ظرفیت پذیرش بر مبنای سوابق تحصیلی مقطع كاردانی پیوسته از روز شنبه ۲ آذر ماه شروع شده و تا روز دوشنبه ۳۰ دی ماه ادامه دارد.
متقاضیان پذیرش در این مقطع می توانند با رفتن به سامانه مركز سنجش و پذیرش به آدرس www.azmoon.net نسبت به دریافت دفترچه حاوی رشته محل ها اقدام نمایند و مطابق تقویم زمانی اعلام شده جهت تكمیل فرایند ثبت نام به واحدهای دانشگاهی مورد نظر خود رجوع نمایند.
شایان ذكر است متقاضیان با دارا بودن گواهینامه آخر تحصیلات دوره متوسطه نظام جدید۳-۳-۶ در یكی از شاخه های نظری، فنی و حرفه ای، كاردانش یا دیپلم فنی و حرفه ای دوره چهار ساله (هنرستان نظام قدیم) و یا دیپلم فنی حرفه ای و كاردانش ۳ ساله در رشته های متناسب با نوع دیپلم خود می توانند در كاردانی پیوسته ثبت نام نمایند.
همینطور دیپلمه های شاخه های كاردانش، فنی و حرفه ای و هنرستان نظام قدیم، مجاز به انتخاب یكی از رشته های كاردانی متناسب با نوع دیپلم خود می باشند.
لازم به ذكر است رشته تربیت بدنی از قاعده فوق مستثنی می باشد و متقاضیان می توانند در صورت تمایل این رشته را بعنوان رشته تحصیلی انتخاب نمایند.1398/09/03
23:21:08
5.0 / 5
4533
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور