معاون پژوهشی دانشگاه لرستان خبر داد:

پذیرش دانشجوی مشترك رشته توریسم با تركیه

پذیرش دانشجوی مشترك رشته توریسم با تركیه به گزارش كنكوری ایسنا/لرستان معاون پژوهشی دانشگاه لرستان اظهار داشت: پیگیر پذیرش دانشجوی مشترك رشته توریسم بین دانشگاه لرستان با تركیه هستیم.


محمد فیضیان در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: با عنایت به اینكه در آستانه برگزاری هفته پژوهش در لرستان هستیم نیاز است دستگاه های مرتبط وظایفی را كه برای آنها در ستاد این هفته تعیین می شود انجام دهند.
وی با اشاره به اینكه با مؤسسات و نهادهایی خارج از دانشگاه لرستان قراردادهایی داریم كه تنها فناوری نیستند، افزود: خوشبختانه در بحث پژوهش قراردادهایی دانشگاه لرستان و اعضاء هیات علمی با پتروشیمی آبادان، پژوهشگاه برق تهران و... دارند.
معاون پژوهشی دانشگاه لرستان افزود: در همایش ملی ماهی شناسی كه به میزبانی این دانشگاه برگزار شد، اساتید و محققانی از كشور تركیه حضور داشتند كه در آنجا تصمیم گرفتیم با عنایت به قابلیت های گردشگری استان با این دانشگاه تفاهم نامه ای امضا نماییم.
فیضیان با اشاره به اینكه دانشگاه تركیه دارای دانشكده توریسم با چهار گروه است و پیگیر هستیم دانشجوی مشترك رشته توریسم بین دانشگاه لرستان با تركیه پذیرش نماییم، اظهار داشت: چنانچه این مهم محقق شود نه تنها دانشجو پذیرش می شود بلكه از اطلاعات و تجربیات اساتید و اعضای هیات علمی این دانشگاه استفاده خواهد شد.
وی عنوان كرد: البته در رشته شیمی نیز چند سالی است با دانشگاه برلین آلمان نیز تفاهم نامه هایی داریم.
منبع:

1398/08/27
13:15:09
5.0 / 5
4428
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور