ابلاغ فراخوان دعوت به همكاری متقاضیان تدریس در دانشگاه علمی كاربردی

ابلاغ فراخوان دعوت به همكاری متقاضیان تدریس در دانشگاه علمی كاربردی كنكوری: دستورالعمل ˮفراخوان دعوت به همكاری متقاضیان تدریس سال نود و هشت دانشگاه جامع علمی كاربردیˮ به روسا و سرپرستان واحدهای استانی این دانشگاه ابلاغ شد.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، دكتر مختار جلالی جواران معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی كاربردی با بیان این خبر اظهار داشت: دستورالعمل فراخوان دعوت به همكاری متقاضیان تدریس سال 1398دانشگاه جامع علمی كاربردی درباب نیازسنجی مدرسان سال 98با برنامه­ ریزی و ظرفیت های در نظر گرفته شده برای هر استان به مراكز آموزشی ارسال شده است و مراكز آموزشی می باید حداكثر تا 13 آبان فرم های مربوطه را تكمیل كنند.
ایشان سپس اضافه كرد: بعد از جمع بندی و اعتبارسنجی اطلاعات مراكز آموزشی توسط واحد استانی در چارچوب فرم شماره 2، حداكثر تا 20 آبان ماه جاری باید به معاونت آموزشی در ستاد مركزی دانشگاه علمی كاربردی ارسال شود.
دكتر جلالی تصریح كرد: واحدهای استانی این دانشگاه باید در چارچوب­ مأموریت­ های هر مركز، صرفا جهت تأمین نیازهای واقعی و كمبودهای موجود به لحاظ مدرسی با عنایت به دوره­ های در حال اجرا و همین طور پیش بینی مراكز برای دوره­ های مورد تقاضا در پذیرش ­های آتی در چارچوب گروه درس­ های پیوست صورت پذیرد به نحوی­ كه تأمین مدرسان مورد نیاز برای نیم سال­ های آتی طبق زمان­بندی مناسب صورت پذیرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی كاربردی، او در آخر اشاره كرد: لازم است برنامه­ ریزی و اقدامات از طرف واحدهای استانی، مطابق زمان بندی اعلام شده به منظور برگزاری هر چه بهتر این فراخوان به ­عمل آید.
منبع:

1398/08/09
19:23:45
5.0 / 5
4713
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور