وام بلاعوض ستاد توسعه فناوری های فوتونیك برای دانشجویان

وام بلاعوض ستاد توسعه فناوری های فوتونیك برای دانشجویان كنكوری: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حوزه های مختلف، بسته های حمایتی گوناگونی به دانشجویان و اساتید خلاق و فناور دانشگاه عرضه می كند. در تازه ترین اقدام، ستاد توسعه فناوری های فوتونیك، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت وابسته به این نهاد، برای پرداخت 50 میلیون تومان وام بلاعوض اعلام فراخوان كرد.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، با عنایت به آنكه دانشگاه باید به صورت طبیعی كانون جوشش ایده های قابل اجرای علمی و فناورانه باشد، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اهتمام دارد تا با ترغیب هر چه بیشتر طرح های خلاق و دارای بنیان های درست علمی، رابطه صنایع مختلف و دانشگاه را تقویت كند.
ستاد لیزر و فوتونیك معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در امتداد استفاده حداكثری از ظرفیت های علمی داخل كشور و همین طور تشویق و هدایت رساله های مقطع دكتری در حوزه های در رابطه با ستاد به سمت رفع نیازهای صنایع داخل كشور و تولید ثروت؛ «مسابقه اعطای گرنت فناورانه اختصاصی به رساله های كاربردی مقطع دكتری در حوزه مهندسی مواد، ساخت و فوتونیك» را برگزار می نماید.
این مسابقه حوزه های علمی مختلفی مانند محصولات نسوز، آهن و فولاد كشور، صنایع كاشی و سرامیك، مواد و تجهیزات پرشكی، محصولات كربنی، لاستیك، تولید مواد پلیمری با كاربردهای خاص، صنایع پلیمر رنگ و چاپ ساخت و تولید، شكل دهی و متالوژی را پوشش می دهد.
بعد از ارزیابی رساله های كاربردی و در حال اجرا گرنت های تا ۵۰۰ میلیون ریال اعطا می شود.
برمبنای اعلام روابط عمومی معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور، علاقه مندان می توانند جهت كسب اطلاعات بیشتر درباره این مسابقه تا ۱۵ آذر ماه امسال به آدرس http: //pam.isti.ir بازگشت كنند.
منبع:

1398/08/02
13:26:42
5.0 / 5
4559
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور