واحد مهران دانشگاه آزاد به اسكان موقت زائرین حسینی تبدیل شد

واحد مهران دانشگاه آزاد به اسكان موقت زائرین حسینی تبدیل شد به گزارش كنكوری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام اظهار داشت: با عنایت به استقبال خوب جامعه دانشگاه آزاد، كلاس های درس واحد مهران به اسكان موقت برای رفاه زائرین تبدیل گشته است.به گزارش كنكوری به نقل از مهر، احمد حیدری با حضور در شهر مهران دروازه ورود به عتبات عالیات از ستاد اسكان، پاركینگ و امكانات دانشگاه آزاد اسلامی مهران بازدید نمود.
حیدری ضمن بازدید از بخش های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی مهران، اظهار داشت: مبنای كار در دانشگاه آزاد اسلامی ایلام، عشق به امام حسین (ع) و خادمی زائرین است و این افتخار بزرگی برای دانشگاه آزاد اسلامی ایلام به حساب می آید.
وی خاطرنشان كرد: هر جا شور و عشق حسینی و مبنای كار حسینی و كارآمدی باشد، حتما نیروهای جهادی در آن حضور دارند.
معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی تصریح كرد: عشق حسینی و كار جهادی یعنی اینكه پاركینگ دانشگاه، اسكان موقت و مكانی كه در آن زائرین بزرگوار احساس امنیت می كنند، آماده پذیرایی باشد و این از بركت تفكر جهادی و انقلابی این مجموعه است.
محمد میرزایی حیدری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام هم اظهار داشت: امروز به بركت امام حسین (ع) شهر مرزی مهران روزانه پذیرای بیشتر از ۱۰۰ هزار زائر حسینی است و دانشگاه آزاد اسلامی هم با تمام توان در خدمت مردم و بخصوص خانواده دانشگاه آزاد اسلامی است.
وی اظهار داشت: علاوه بر راه اندازی ایستگاه صلواتی در ایلام، مهران و دهلران، همه ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی در خدمت زائرین حسینی است و در این راستا اسكان موقت و پاركینگ هم پیشبینی شده است.
میرزایی حیدری تصریح كرد: با عنایت به استقبال خوب جامعه دانشگاه آزاد اسلامی كلاس های درس واحد مهران به اسكان موقت برای رفاه زائرین تبدیل گشته است.

1398/07/20
15:05:40
5.0 / 5
4488
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور