دلیلهای بركناری رئیس دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی

دلیلهای بركناری رئیس دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی كنكوری: رئیس دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی با حكم وزیر بهداشت تغییر نمود.دكتر جهانپور مدیركل روابط عمومی وزارت بهداشت در گفت و گو با ایسنا درباب دلیلهای تغییر رئیس دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی اظهار نمود: این تغییر بنا بر صلاحدید و اختیار دكتر نمكی وزیر بهداشت صورت گرفته است.

وی در ادامه اشاره كرد: دكتر زالی كه سابقه و رزومه درخشانی در عرصه مدیریتی و همین طور نظام سلامت كشور دارند، با دستور وزیر بهداشت بعنوان سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی منصوب شدند.

به گفته وی، دكتر آقاجانی رئیس سابق دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی از دو سال پیش بر كرسی مدیریت این دانشگاه قرار داشت.

مدیركل روابط عمومی وزارت بهداشت اشاره كرد: دكتر زالی سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی در دهه 80 سابقه ریاست بر این دانشگاه را داشتند كه علاوه بر آن معاونت وزیر بهداشت و رئیس كل سازمان نظام پزشكی همچون سوابق مدیریتی و اجرایی او است.

به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، با دستگیری یك دانشجوی قلابی در دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی، این دانشگاه طی هفته های گذشته درگیر چالش ها و مباحث جدی آموزشی و مدیریتی بود.

متن حكم وزیر بهداشت به سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی به شرح ذیل است:

جناب آقای دكتر علیرضا زالی
استاد محترم دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی
با توجه به سوابق باارزش مدیریتی و تجربیات گرانقدر حضرتعالی در نظام سلامت كشور، به سبب این ابلاغ به سمت سرپرست دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی منصوب می شوید تا با اتكال به خداوند متعال و استفاده از تجربیات بهادار خود در جهت تعالی كلیه امور دانشگاه اهتمام نمایید.
اعضای محترم هیات علمی و كاركنان صدیق دانشگاه در انجام این وظیفه خطیر و مهم جنابعالی را یاری خواهند نمود. امید است به یاری پروردگار در انجام شایسته وظایف محوله با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.

منبع:

1398/07/17
14:30:06
5.0 / 5
4239
تگهای خبر: آموزش , استاد , پزشكی , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور