15 مهر آخرین مهلت ثبت نام غیرحضوری كارشناسی بر مبنای سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور

15 مهر آخرین مهلت ثبت نام غیرحضوری كارشناسی بر مبنای سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور به گزارش كنكوری ثبت نام دانشجویان مقطع كارشناسی صرفا با اعمال سوابق تحصیل سال۹۸ كه از ۱۰ مهرماه شروع شده، روز دوشنبه ۱۵ مهرماه آخر می یابد.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، پذیرفته شدگان نهایی كارشناسی ۹۸ صرفا بر مبنای سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور می توانند با رفتن به سامانه آموزشی گلستان به آدرس اینترنتی reg.pnu.ac.ir برای ثبت نام اقدام نمایند.
كلیه داوطلبان باید تصویر مدارك ذیل با فرم jpg یا jpeg و حجم هر تصویر حداكثر ۲۵۰ كیلوبایت را در سامانه آموزشی گلستان بارگذاری كنند.

مدارك لازم برای ثبت نام شامل: تصویر صفحه اول وصفحه توضیحات شناسنامه و پشت و روی كارت ملی، عكس سه درچهار با زمینه روشن، اصل مدرك دیپلم و پیش دانشگاهی(دارندگان مدرك دیپلم ۳-۳-۶ احتیاج به مدرك پیش دانشگاهی ندارند.)و مدرك مشخص كننده نظام وظیفه (ویژه آقایان) است.

شایان ذكر است، دانشگاه پیام نور در جهت رفع دغدغه پرداخت شهریه دانشجویان، ضمن عقد قرارداد با چندین بانك، امكان استفاده از تسهیلات وام با كارمزد یك و ۴ دهم درصد را برای كلیه دانشجویان این دانشگاه فراهم نموده و دانشجویان عزیز از بدو ثبت نام در دانشگاه می توانند از این تسهیلات برای پرداخت كل شهریه خود استفاده كنند.
دانشجویان برای آگاهی از نحوه دریافت وام و دیگر جزئیات به مراكز و واحدهای خود رجوع كنند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، تحصیل همزمان در دو رشته، پایین ترین شهریه دانشگاهی، اختیاری بودن حضور در كلاس های درس، شرایط ویژه برای كارمندان، شاغلین و بانوان خانه دار، سهولت در تغییر رشته و مهمانی در شهر مورد نظر دانشجو، تعیین شهر محل برگزاری امتحانات آخر ترم به انتخاب دانشجو و برگزاری كلاس های درس به صورت حضوری، نیمه حضوری و الكترونیكی (تركیبی) از مهم ترین مزایای دانشگاه پیام نور است.1398/07/13
22:11:28
5.0 / 5
4194
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور