در راستای توانمندسازی اعضای هیات علمی صورت گرفت

اعزام اعضای هیات علمی دانشگاه فنی و حرفه ای به آلمان

اعزام اعضای هیات علمی دانشگاه فنی و حرفه ای به آلمان به گزارش كنكوری نخستین گروه اعضای هیات علمی دانشگاه فنی و حرفه ای برای شركت در دوره آموزشی به كشور آلمان اعزام شدند.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، در جهت اجرای یادداشت تفاهم همكاری فی ما بین دانشگاه فنی و حرفه ای و سه موسسه آموزش های فنی و حرفه ای در آلمان كه در چارچوب پروزه CC-Iran در تهران به امضاء رسید، پنج نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه فنی و حرفه ای برای شركت در دوره آموزشی ۱۴ روزه "فناوری های سرمایش، تهویه و پمپ های حرارتی"، وارد دوسلدورف شدند.
این برنامه آموزشی در چارچوب یكی از برنامه های اجرایی پروژه CC-Iran با حمایت مالی كامل وزارت آموزش و تحقیقات آلمان فدرال برگزار می گردد و كلیه هزینه های آموزش، اقامت و پذیرایی را طرف های آلمانی تقبل كرده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای، این دوره كه به صورت كاملا عملیاتی و اجرایی برنامه ریزی شده و با حضور در مراكز صنعتی مرتبط در كشور آلمان در حال اجراست تا اواسط مهر ماه سال جاری مهرماه ادامه خواهد داشت و طبق توافقات طرفین در سال ۲۰۲۰ هم گروه دیگری از اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای در چارچوب همین پروژه و با استفاده از منابع مالی وزارت آموزش و تحقیقات آلمان فدرال در سایر زمینه ها و رشته ها هم به آلمان اعزام خواهند شد.
در هفته دوم این دوره ۲ نفر از مدیران كل معاونت آموزش دانشگاه فنی و حرفه ای به منظور تصمیم گیری در مورد نحوه ادامه همكاریهای آتی و برگزاری دوره های مورد نیاز دانشگاه به آلمان اعزام خواهند شد.1398/07/04
20:51:32
5.0 / 5
4203
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور