آیت الله رشاد:

بررسی سند ارتقای اعضای هیئت علمی دانشگاه ها در شورایعالی فرهنگی

بررسی سند ارتقای اعضای هیئت علمی دانشگاه ها در شورایعالی فرهنگی به گزارش كنكوری عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی اظهار داشت: مصوبه ارتقای اعضای هیئت علمی دانشگاه ها یكی از مهم ترین اسناد حوزه علم و دانشگاه است وبزودی این سند در شورایعالی انقلاب فرهنگی مطرح و رسیدگی خواهد شد.به گزارش كنكوری به نقل از مهر، جلسه ۱۲۹ مجمع هیئت پشتیبانی از كرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره به ریاست آیت الله علی اكبر رشاد در محل پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی اجرا شد.
آیت الله علی اكبر رشاد ضمن گرامیداشت ایام عزاداری حضرت سیدالشهدا(ع)، اظهار داشت: مصوبه ارتقای اعضای هیئت علمی دانشگاه ها یكی از مهم ترین اسناد حوزه علم و دانشگاه است كه این سند بزودی در شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح و رسیدگی خواهد شد.
وی اضافه كرد: باید در این بخشنامه جایگاه مناسبی برای نظریه پردازی علمی در ارتقای اساتید دانشگاه در نظر گرفته شود.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: در روند ارزیابی نظریه های علمی ضوابط به دقت رعایت می شود.
رئیس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی اظهار داشت: امكان دارد فردی چندین مقاله داشته باشد اما از این مقالات حتی یك نظریه هم استخراج نشود و این نشان داده است صرف نگارش مقاله نمی تواند باعث تولید نظریه شود.
وی اضافه كرد: هیئت پشتیبانی از كرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره مرجع رسمی و قانونی در زمینه پشتیبانی از نظریات علمی است و تصمیمات این هیئت برای همه نهاد معتبر است.

1398/06/31
21:00:13
5.0 / 5
4261
تگهای خبر: پژوهش , تولید , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور