دانشگاه آزاد كرج میزبان مسابقات ملی دانشجویی بتن

دانشگاه آزاد كرج میزبان مسابقات ملی دانشجویی بتن به گزارش كنكوری هفدهمین دوره مسابقات ملی بتن دانشجویان سراسر كشور، ۱۱ مهرماه امسال در دانشگاه آزاد اسلامی واحد كرج برگزار می گردد.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، دكتر مهرداد عباسی، رئیس دانشكده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد كرج اظهار داشت: هفدهمین دوره مسابقات ملی بتن دانشجویان سراسر كشور با حضور تیم های مختلف دانشجویی از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه های دولتی سراسر كشور در واحد كرج برگزار می گردد.
وی ادامه داد: استان البرز و شهرستان كرج، ظرفیت قابل توجهی در مقوله بتن و شركت ها و كارخانجات تولید بتن در كشور دارند كه این امر ضرورت آشنایی هرچه بیشتر دانشجویان، استادان، صاحبنظران دانشگاهی و همینطور مهندسان، سازندگان و سایر دست اندركاران صنعت ساختمان با علم روز كشور و جهان در مورد بتن را می طلبد.
دكتر عباسی با تاكید بر اینكه برگزاری این مسابقات زمینه تبادل هرچه بیشتر علمی و عملی را میان دانشگاهیان، صاحبان صنایع و مصرف كنندگان بتن در كشور فراهم می آورد، ابراز امیدواری كرد كه با ارزیابی شایسته و حرفه ای آثار، داده ها و نتایج حاصل از برگزاری این رویداد یك روزه علمی، گام مهمی در توسعه كیفیت و تكنولوژی ساخت بتن و ساختمان در كشور برداشته شود.1398/06/24
21:30:14
5.0 / 5
4682
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور