معاون دانشگاه خبر داد:

عرضه تسهیلات دانشگاه علمی كاربردی به زیارت اولی های عتبات

عرضه تسهیلات دانشگاه علمی كاربردی به زیارت اولی های عتبات به گزارش كنكوری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی كاربردی اظهار داشت: امسال واحدهای استانی دانشگاه برای اعزام دانشجویان زیارت اولی تسهیلات رفت و برگشت به عتبات را در نظر گرفته اند.به گزارش كنكوری به نقل از دانشگاه جامع علمی كاربردی، در آستانه فرا رسیدن ماه محرم، سید احمدرضا پیش بین از طریق اندازی چهارمین موكب این دانشگاه در مرز خسروی اطلاع داد.
وی اظهار داشت: امسال ۴ هزار دانشجوی این دانشگاه به كربلای معلی اعزام خواهند شد و در آنجا دانشجویان واحدهای استانی خدمات رفاهی عرضه خواهند داد.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی كاربردی در این خصوص اظهار داشت: این دانشگاه در ۴ نقطه مرزی كشور موكب دارد و نزدیك به ۴ هزار دانشجوی خویش را در سراسر كشور از ۱۰ روز پیش از اربعین به عتبات اعزام خواهد نمود.
پیش بین با اشاره به مشاركت دانشگاه جامع علمی كاربردی در اعزام دانشجویان به عتبات اضافه كرد: این دانشگاه با استقرار ۳ موكب در مرزهای چزابه، مهران و سیستان و بلوچستان فعالیت خدماتی و فرهنگی دارد به صورتی كه در موكب مرز چزابه به دانشجویان دختر خدمات رفاهی داده می شود.
وی افزود: در مرز مهران هم زائرین عتبات از خدمات موكب دانشگاه بهره مند خواهند شد و در نهایت در مرز سیستان و بلوچستان هم دانشگاه جامع علمی كاربردی از زائرین كشورهای پاكستان و افغانستان استقبال می كند.
وی اضافه كرد: به دانشجویانی كه در واحدهای استانی به عتبات اعزام می شوند مرخصی تحصیلی می دهیم و همینطور امتحانات آنها لغو شده و در تاریخ دیگری برگزار می شود. این در شرایطی است كه امسال واحدهای استانی دانشگاه جامع علمی كاربردی برای اعزام دانشجویان زیارت اولی تسهیلات رفت و برگشت به عتبات را در نظر گرفته اند.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی كاربردی افزود: در مراكز آموزشی این دانشگاه در هر استان یك اتوبوس برای انتقال دانشجویان وجود دارد كه در مجموع بیش از۳۰ دستگاه اتوبوس، دانشجویان را از مرزهای مختلف كشور به كربلا منتقل می كنند.
وی در انتها خاطرنشان كرد: زمان اعزام دانشجویان دانشگاه جامع علمی كاربردی به عتبات عالیات، ۱۰ روز پیش از روز اربعین انجام می شود.

1398/06/19
23:18:38
5.0 / 5
4159
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور