رئیس دانشگاه تربیت مدرس:

تاثیر كانون های دانشجویی در ایجاد امید و سرمایه فكری خلاق

تاثیر كانون های دانشجویی در ایجاد امید و سرمایه فكری خلاق به گزارش كنكوری رئیس دانشگاه تربیت مدرس اظهار داشت: آنچه امروز مورد نیاز دانشگاهیان است ایجاد امید و سرمایه فكری خلاق برای كشور است كه كانون های فرهنگی و دانشجویی می توانند در این زمینه اثرگذار باشند.به گزارش كنكوری به نقل از مهر، محمدتقی احمدی امروز در هفتمین جشنواره ملی رویش (ویژه دستاورد توانمندی های كانونهای فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشگاههای سراسر كشور) اظهار داشت: آنچه این روزها مورد نیاز دانشگاهیان است اثرگذاری فرهنگی، اجتماعی و ذهنی روی دانشجویان دانشگاههای كشور به صورت موثر و سازنده است.
وی اضافه كرد: و اینكه امید و سرمایه فكری خلاق برای كشور ایجاد شود. ما در دانشگاه تربیت مدرس بر این باور هستیم كه موفقیت، پیشرفت علمی و پژوهشی دوام چندانی ندارد مگر اینكه از نشاط و امید در ذهن های سالم پاسداری نماییم.
احمدی افزود: در این راستا كانون های دانشجوی فرهنگی بسیار اثرگذار بوده و می توانند آینده دانشگاهیان را تحت تاثیر قرار دهند.
رئیس دانشگاه تربیت مدرس اظهار داشت: ما در دانشگاه تربیت مدرس طی ۳ تا۴ سال گذشته تلاش كردیم كه از دانشجویان بخواهیم كه در زمینه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی وارد شوند و هم اكنون توفیقات بسیار خوبی حاصل شده است.

1398/06/08
11:13:16
5.0 / 5
4638
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور