در راستای همكاری بین المللی؛

تبادل استاد و پژوهشگر میان دانشگاه نوشیروانی بابل و كشور چك

تبادل استاد و پژوهشگر میان دانشگاه نوشیروانی بابل و كشور چك به گزارش كنكوری تفاهم نامه همكاریهای مشترك پژوهشی میان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و دانشگاه بوهمیا جمهوری چك، در جهت گسترش همكاریهای علمی بین المللی به امضا رسید.به گزارش كنكوری به نقل از دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، هدف از امضای این تفاهم نامه بهره گیری بهینه از امكانات موجود در جهت تحقق اهداف مشترك و توسعه همكاری ها در زمینه های علمی و بین المللی است.
رفع نیازهای پژوهشی و تحقیقاتی محققان و هم بهره مندی بیشتر از ظرفیت های علمی جامعه متخصصان حاضر در دو دانشگاه، بهره مندی طرفین از امكانات فنی و آزمایشگاهی یكدیگر در زمینه های پژوهشی، علمی و بین المللی، همكاری در پروژه های مشترك پژوهشی، همكاری در برگزاری همایش های تخصصی و كارگاه های علمی و بین المللی مشترك همچون محورهای این تفاهم نامه به حساب می آید.
تبادل استاد و پژوهشگر هم از دیگر موضوعات همكاری مشترك در این تفاهم نامه برشمرده شده كه طرفین بر اجرای آن تاكید كردند.
دانشگاه بوهمیا، از دانشگاه های برتر كشور جمهوری چك است كه بیشتر از ۱۶ هزار دانشجو در مقاطع مختلف در ۸ دانشكده این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند. این دانشگاه علاوه بر فعالیت های آموزشی در سطوح بالای علمی، جزء مراكز مهم تحقیق و توسعه به حساب می آید.

1398/05/17
18:39:45
5.0 / 5
4190
تگهای خبر: آزمایش , آموزش , استاد , پژوهش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور