سرپرست دانشگاه خواجه نصیر:

باید تحمل شنیدن صدای مخالف را داشته باشیم

باید تحمل شنیدن صدای مخالف را داشته باشیم كنكوری: سرپرست دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی با تاكید بر این كه باید تحمل شنیدن صدای مخالف در دانشگاه را داشته باشیم، اظهار داشت: با عفو، بخشش و مودت و دوستی می توانیم به هدف اصلی كه همان توسعه كشور است، كمك نماییم.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، دكتر فرهاد یزدان دوست در مراسم تودیع و معارفه رئیس سابق و جدید دانشگاه خواجه نصیر امروز در دانشكده عمران این دانشگاه برگزار شد، با تاكید بر این كه به فعالیت در محیط دانشگاه افتخار می كنم، اظهار نمود: پس از بازگشت به كشور وظیفه و كار من حضور در دانشگاه بود. در واقع انتخاب دانشگاه یك انتخاب اول مان بود و به حضور به منظور خدمت رسانی در این محیط افتخار می كنم.
ایشان سپس اشاره كرد: زمانی كه تحصیل خودرا در خارج از كشور به اتمام رساندم، پس از بازگشت به داخل، بین سه دانشگاه تهران، علم و صنعت و تربیت مدرس تردید داشتم كه كدام یك از این مراكز را برای فعالیت انتخاب كنم. اما در همان روز دكتر خاكی صدیق كه یكی از اعضای هیات علمی دانشگاه خواجه نصیر بود، با من تماس گرفتند كه به این دانشگاه بروم؛ به شكلی كه من تا پیش از آن هیچ شناختی از دانشگاه خواجه نصیر نداشتم، اما روزهای زندگی من از همان روزی كه این تماس صورت گرفت، رقم خورد. و الان نیز لحظه ای از انتخابم پشیمان نیستم و تاسف نمی خورم.
سرپرست دانشگاه خواجه نصیر بر لزوم تحمل شنیدن صدای مخالف در دانشگاه اصرار كرد و اظهار داشت: باید وضعیت به شكلی پیش برود كه بتوانیم علاوه بر شكل دهی روابط مبتنی بر مودت و دوستی، تحمل شنیدن صدای مخالف را نیز داشته باشیم و صحبت های همدیگر را با دقت گوش و همدیگر را عفو نماییم.
دكتر یزدان دوست درانتها با تاكید بر این كه باید با عزم یكپارچه سازی در محیط دانشگاه، زمینه های خدمت در كشور را فراهم نماییم، اظهار داشت: چه بسا اتفاقاتی در مرحله اجرا پیش می آید كه امكان دارد دلخوری ها و تضادهایی ایجاد كند و لازم است با مهربانی و دوستی و همین طور بخشش برای رسیدن به یك هدف مشترك كه همان توسعه كشور است، گام برداریم.
منبع:

1398/05/03
11:23:28
5.0 / 5
4627
تگهای خبر: تحصیل , دانشكده , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور