رئیس دانشگاه خبر داد:

شهریه دانشجویان پیام نور را بانك ها پرداخت می كنند

شهریه دانشجویان پیام نور را بانك ها پرداخت می كنند كنكوری: رئیس دانشگاه پیام نور با اشاره به اینكه شهریه این دانشگاه یك سوم دیگر مراكز علمی است، اظهار داشت: برای سال تحصیلی جدید همه هزینه تحصیل دانشجویان این دانشگاه توسط بانكهای مورد قرارداد ما پرداخت می شود.به گزارش كنكوری به نقل از دانشگاه پیام نور، محمدرضا زمانی با اشاره به اینكه بطور متوسط دانشجویان این دانشگاه كم برخوردار می باشند، اظهار داشت: طبق برنامه ریزی و تفاهم نامه های متنوعی كه با بانكهای مختلف امضاء كرده ایم از سال تحصیلی جدید هیچیك از دانشجویان دانشگاه پیام نور دغدغه شهریه تحصیل نخواهند داشت.
وی اضافه كرد: بطور طبیعی وزارت علوم به دانشجویان تسهیلات مالی برای كمك به شهریه ارائه می دهد ولی با محدودیت روبرو است اما این دانشگاه با امضای تفاهم نامه با ۲ بانك جدید تا سقف ۲۰ میلیون تومان برمبنای شهریه به دانشجویان وام می دهد.
رئیس دانشگاه پیام نور افزود: دانشجویان با یك دفعه مراجعه به بانك می توانند تمامی شهریه دوران تحصیل خودرا پرداخت كنند بطوریكه بانكهای طرف قرارداد به سامانه گلستان دانشگاه متصل هستند و به صورت خود كار در هر ترم تحصیلی شهریه دانشجو را پرداخت می كند این در شرایطی است كه بازپرداخت شهریه دانشجویان ۴۸ ماهه بوده و با سود یك و چهاردرصدی محاسبه می شود.
رئیس دانشگاه پیام نور اظهار داشت: از سال تحصیلی جدید طبق اعلام بانكهای مورد قرارداد تا ۲۰۰ هزار نفر دانشجو می تواند از تسهیلات بانكهای طرف قرارداد این دانشگاه استفاده كنند.
وی با اشاره به ارائه تسهیلات وام دانشجویی در سال قبل اضافه كرد: در طول سال قبل دانشگاه پیام نور نزدیك به ۸ میلیارد و پانصد میلیون تومان تسهیلات برای شهریه دانشجویان از جانب بنیاد علوی و بانكهای طرف قرارداد خود پرداخت كرده است اما امسال نیز این مبلغ با افزایش ۲ برابری به ۳۰ میلیارد تومان رسیده است.
زمانی اشاره كرد: دانشگاه پیام نور تا ۲ ماه دیگر تا شروع سال تحصیلی جدید با ۲ بانك جدید برای ارائه تسهیلات به دانشجویان قرارداد می بندد.

1398/04/26
15:16:02
5.0 / 5
4378
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور