آغاز مهلت انتخاب رشته آزمون ارشد ناپیوسته پیام نور از امروز

آغاز مهلت انتخاب رشته آزمون ارشد ناپیوسته پیام نور از امروز به گزارش كنكوری مهلت انتخاب رشته داوطلبان از امروز چهارشنبه ۱۹ تیر شروع می شود و تا ساعت ۲۴ روز یكشنبه ۲۳ تیر ۹۸ ادامه دارد و تمام داوطلبان علاقه مند به تحصیل در دانشگاه پیام نور می توانند در مهلت تعیین شده از جانب سازمان سنجش نسبت به انتخاب رشته محل های این دانشگاه اقدام نمایند.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، مدیركل روابط عمومی دانشگاه پیام نور اظهار داشت: مهلت انتخاب رشته داوطلبان از روز چهارشنبه ۱۹ تیر تا ساعت ۲۴ روز یكشنبه ۲۳ تیر ۹۸ است و تمام داوطلبان علاقه مند به تحصیل در دانشگاه پیام نور می توانند در مهلت تعیین شده از جانب سازمان سنجش نسبت به انتخاب رشته محل های این دانشگاه اقدام نمایند.
امیرحسین بهروز با عنوان اینكه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون كارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۸ از امروز می توانند ۱۰۰ كدرشته محل را انتخاب كنند، اضافه كرد: دانشگاه پیام نور پذیرای تمام داوطلبان علاقه مند به تحصیل در این دانشگاه در گروه های آزمایشی؛ علوم انسانی، فنی و مهندسی، كشاورزی و منابع طبیعی و هنر است.
وی این دانشگاه را به علت دارا بودن شیوه های خاص آموزشی و كیفیت مطلوب، منحصر به فرد دانست و اظهار داشت: شیوه آموزش نیمه حضوری و الكترونیكی دانشگاه پیام نور با بهره گیری از سیستم های نوین آموزشی بر پایه فناوری اطلاعات بهترین فرصت تحصیل را برای شاغلین فراهم می آورد.
بهروز، ضمن اشاره به مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور با عنوان اینكه این دانشگاه با تاكید بر سیستم آموزشی تركیبی شرایط ویژه ای را برای ادامه تحصیل متقاضیان آموزش عالی فراهم نموده است، تصریح كرد: تغییر محل آزمون مطابق نظر دانشجو، آزمون های متمركز و سراسری، برگزاری آزمون های آنلاین از دیگر مزایای دانشگاه پیام نور است كه این دانشگاه را از سایر دانشگاه ها متمایز می كند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، كارنامه داوطلبان آزمون ورودی دوره های كارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۸ در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www. sanjesh. org قابل مشاهده می باشد. آن دسته از داوطلبانی كه بر مبنای مفاد كارنامه مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی در این آزمون شده اند، باید با رفتن به سایت سازمان سنجش جهت كسب اطلاعات بیشتر و همینطور دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی (شماره ۲) و همینطور تكمیل فرم انتخاب رشته های اینترنتی خود در موعد مقرر اقدام نمایند.1398/04/20
14:27:39
5.0 / 5
4225
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور