امروز، آخرین مهلت ثبت نام در مصاحبه دوره بدون آزمون دكتری دانشگاه آزاد

امروز، آخرین مهلت ثبت نام در مصاحبه دوره بدون آزمون دكتری دانشگاه آزاد به گزارش كنكوری مهلت ثبت نام در مصاحبه دوره بدون آزمون دكتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی امروز ۱۱ تیر ماه آخر می یابد.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، با بیان نتایج اولیه دوره دكتری تخصصی بدون آزمون (ویژه استعدادهای درخشان) سال ۱۳۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان می توانند با رفتن به سامانه مركز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی https: //azmoon.iau.ac.ir/ با وارد كردن شناسه ثبت نام كه در زمان ثبت نام دریافت كرده اند و كد ملی از نتیجه خود آگاه شوند.
آن دسته از داوطلبانی كه در یك یا چند كد رشته / گرایش دعوت به مصاحبه شدند، لازم است حداكثر تا آخر وقت اداری امروز سه شنبه مورخ ۱۱ تیر ماه از راه سامانه فوق نسبت به ثبت نام به منظور شركت در مصاحبه اقدام نمایند. عدم ثبت نام در سامانه برای شركت در مصاحبه به منزله انصراف است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مصاحبه تمام رشته گرایش های دوره دكتری تخصصی سال ۹۸ به صورت متمركز از ۲۲ تیر ماه در تهران برگزار می گردد. زمان و نحوه شركت داوطلبان در مصاحبه این دوره متعاقباً اعلام خواهد شد.1398/04/11
13:57:01
5.0 / 5
4303
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور