آغاز مصاحبه های دكتری دانشگاه آزاد از 22 تیر

آغاز مصاحبه های دكتری دانشگاه آزاد از 22 تیر به گزارش كنكوری مصاحبه رشته گرایش های آزمون دكتری تخصصی و دوره دكتری بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به صورت متمركز از ۲۲ تیر ماه شروع می شود.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، مصاحبه تمام رشته گرایش های آزمون دكتری تخصصی و دوره دكتری بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی سال ۹۸ به صورت متمركز از ۲۲ تیر ماه در تهران برگزار می گردد.
نتایج اولیه دعوت به مصاحبه آزمون دكتری تخصصی سال ۱۳۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی چندی قبل اعلام گردید و آن دسته از داوطلبانی كه در یك یا چند كد رشته گرایش دعوت به مصاحبه شده بودند نسبت به ثبت نام به منظور شركت در مصاحبه اقدام نمودند.
همینطور هفته گذشته نتایج اولیه دوره دكتری تخصصی بدون آزمون (ویژه استعدادهای درخشان) سال ۱۳۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام گردید.
داوطلبان این دوره می توانند با رفتن به سامانه مركز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی https: //azmoon.iau.ac.ir/ با وارد كردن شناسه ثبت نام كه در زمان ثبت نام دریافت كرده اند و كد ملی از نتیجه خود آگاه شوند.
آن دسته از داوطلبانی كه در یك یا چند كد رشته گرایش دعوت به مصاحبه شدند، لازم است حداكثر تا روز سه شنبه مورخ ۱۱ تیرماه از راه سامانه فوق نسبت به ثبت نام به منظور شركت در مصاحبه اقدام نمایند. عدم ثبت نام در سامانه برای شركت در مصاحبه به منزله انصراف است.
مصاحبه تمام رشته گرایش های دوره دكتری تخصصی و دوره دكتری بدون آزمون سال ۹۸ به صورت متمركز از ۲۲ تیرماه در تهران برگزار می گردد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، زمان و نحوه شركت داوطلبان در مصاحبه این دوره متعاقباً اعلام خواهد شد.1398/04/10
20:17:23
5.0 / 5
4432
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور