با امضای توافق نامه ای صورت می گیرد

پذیرش دانشجوی مشترك بین دو دانشگاه علم و صنعت و سلیمانیه عراق

پذیرش دانشجوی مشترك بین دو دانشگاه علم و صنعت و سلیمانیه عراق به گزارش كنكوری دو دانشگاه علم و صنعت و پلی تكنیك سلیماینه عراق با امضای تفاهم نامه ای مبادرت به پذیرش دانشجوی مشترك می كنند.


معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت در گفت و گو با ایسنا، از امضای تفاهم نامه همكاری مشترك با دانشگاه سلیمانیه عراق اطلاع داد و اظهار داشت: تفاهم نامه همكاری میان دانشگاه علم و صنعت ایران و دانشگاه پلی تكنیك سلیمانیه به امضای معاونین آموزشی دو دانشگاه رسید و بر طبق این تفاهم نامه دو دانشگاه آماده پذیرش مشترك دانشجو در مقاطع كارشناسی ارشد و دكتری هستند.
بر مبنای پیش نویس تفاهم نامه فوق علاوه بر پذیرش دانشجوی مشترك، سفرهای علمی و پژوهشی اعضای هیأت علمی دو دانشگاه پلی تكنیك سلیمانیه عراق و علم و صنعت هم افزایش خواهد یافت.
دكتر واحدی اظهار داشت: تبادل دانشجو در مقطع تحصیلات تكمیلی گام اول همكاریهای دو طرف است و در آینده باید برای تبادل اعضای هیأت علمی و فعالیت های گسترده تر علمی و پژوهشی اقدام نماییم.
معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت تصریح كرد: امضای تفاهم نامه همكاری میان دو دانشگاه فوق و بازدید اعضای هیأت عراقی از برخی دانشكده های دانشگاه علم و صنعت ایران از برنامه های حاشیه ای امضای تفاهم نامه بود.
1398/04/08
14:10:55
5.0 / 5
4567
تگهای خبر: آموزش , پژوهش , تحصیل , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور