فردا آخرین مهلت ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان علوم پزشكی

فردا آخرین مهلت ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان علوم پزشكی به گزارش كنكوری انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشكی برای نیمسال اول ۹۹-۹۸ كه ۱۵ اردیبهشت ماه شروع شده، فردا ۱۵ خردادماه آخر می پذیرد.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشكی برای نیمسال اول ۹۹-۹۸ بر مبنای سامانه نقل و انتقال انجام می شود و ثبت درخواست، رسیدگی و پاسخگویی به تقاضاهای انتقال و میهمانی دانشجویان تنها در بازه های زمانی انجام می گیرد و دانشجویان متقاضی تنها در صورت ثبت تقاضا در سامانه می توانند درخواست خویش را عرضه كنند.
بر مبنای جدول زمان بندی سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان علوم پزشكی كشور برای نیمسال اول ۹۹- ۹۸، ثبت نام دانشجویان متقاضی در دانشگاه های مبدا و بارگذاری مدارك لازم تا ۱۵ خرداد انجام می گیرد و زمان ثبت نام حضوری دانشجویان از تاریخ ۱۶ تا ۲۶ خردادماه خواهد بود.
همینطور مهلت بررسی مدارك و اعلام نقص توسط دانشگاه مبدا و ویرایش توسط دانشجو ۲۷ خرداد تا ۲۷ تیرماه خواهد بود و فرصت ویرایش دانشجویان و رسیدگی و اعلام نتیجه توسط دانشگاه مبدا از تاریخ ۲۸ تیرماه تا ۷ مرداد است.
مهلت بررسی مدارك و اعلام نقص توسط دانشگاه مقصد و ویرایش توسط دانشجو هم ۸ مرداد تا ۷ شهریور خواهد بود.
منبع:

1398/03/16
19:54:17
5.0 / 5
4229
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور