معاون فرهنگی دانشگاه پیام نور اعلام كرد

تقویت بنیه علمی دانشجویان برای ورود به المپیادهای علمی امسال

تقویت بنیه علمی دانشجویان برای ورود به المپیادهای علمی امسال به گزارش كنكوری معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور در مورد مهم ترین برنامه های معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور برای سال ۹۸ اظهار نمود: یكی از مهم ترین برنامه های ما برای سال ۹۸ در محور دانشجویی، كاهش مشكلات مالی دانشجویان در حوزه شهریه است. برنامه هایی را با عنایت به وضعیت ۴ یا ۵ استان در معرض صدمه سیل، پیش بینی كرده ایم تا با كمك صندوق های مختلف، مساعدت های لازم را به دانشجویان داشته باشیم.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، دكتر امین ناجی ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: تقویت بنیه علمی دانشجویان برای آماده سازی جهت ورود به المپیادهای علمی از دیگر برنامه های ما مهم می باشد. در المپیادی كه روزهای پنج شنبه و جمعه هفته گذشته در كشور برگزار شد، برای اولین بار ۲۹۳ دانشجوی ممتاز پیام نور را پشتیبانی كردیم و تلاش داریم رنكینگ خویش را در زمینه علمیِ دانشجویی ارتقا دهیم.
معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور خاطرنشان كرد: در حوزه تربیت بدنی هم به دنبال عمومی سازی و همگانی كردن ورزش هستیم. بهترین راه، افزایش مشاركت همگانی دانشجویان در فعالیت های مربوط به تربیت بدنی و سلامت است.
امین ناجی با اشاره به مشاركت دانشگاه پیام نور در كمك به سیل زدگان كشور اظهار داشت: به محض شروع بحران، تمام مراكز ما به حالت آماده باش درآمدند. مراكزی كه درگیر سیل بودند، بستر مناسبی را برای پشتیبانی صدمه دیدگان فراهم كردند. مراكز ما علاوه بر پشتیبانی مادی و معنوی به محل تجمع كمك های مردمی تبدیل گشته و مدیریت بخشی از امور را در كنار سایر نهادها به عهده گرفتند.
وی ادامه داد: مراكز دانشگاه پیام نور در سوسنگرد، به خوبی نقش ایفا كردند. مركز ما در این شهر به محل طبخ غذا مبدل شد و در ایام آغازین به حدود ۳ هزار نفر غذا تحویل داد. هزینه تهیه غذا هم بر پایه كمك های مردمی جمع شده از كل كشور، ساماندهی شد. همینطور نهادی شبیه به ستاد بحران در سوسنگرد تشكیل داده و در پلدختر هم مركز خویش را بعنوان ستاد بحران در اختیار سایر نهادها قرار دادیم.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، امین ناجی در انتها اظهار داشت: همكاران ما تا روز ۱۶ اردیبهشت ماه ۹۸ فرصت داشتند از یك تا ۵ روز حقوق خویش را برای كمك به پشتیبانی از سیل زدگان اهدا كنند. این اتفاق بدون ذكر نام انجام شده و در موارد مشخص هزینه می شود.1398/02/22
14:05:55
5.0 / 5
4369
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور