جلسه شورای معین شورای عالی انقلاب فرهنگی انجام شد

جلسه شورای معین شورای عالی انقلاب فرهنگی انجام شد كنكوری: جلسه شورای معین شورای عالی انقلاب فرهنگی با حضور اعضا انجام شد و دراین جلسه مصوباتی به تصویب رسید.



به گزارش كنكوری به نقل از شورای عالی انقلاب فرهنگی، جلسه شورای معین شورای عالی انقلاب فرهنگی با حضور اعضای این شورا اجرا شد.
سعیدرضا عاملی در حاشیه این جلسه ضمن گرامیداشت روز ملی خلیج فارس و هفته گرامیداشت معلم درباب مصوبات این جلسه گفت: دستور اول جلسه بررسی وضعیت فرهنگی و اجتماعی اماكن و استادیوم های ورزشی بود كه وزیر ورزش و جوانان به همراه معاونین ذی ربط به نمایش گزارش در این زمینه پرداختند.
وی اظهار داشت: سپس نمایش گزارش اعضای جلسه باز به نمایش نظرات و بحث و تبادل در این زمینه پرداختند كه مقرر شد با تهیه گزارش های كارشناسی دقیق و همه جانبه توسط عوامل و دست اندركاران این عرصه، سوژه مجدداً در دستور كار قرار گیرد.
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی همین طور از بررسی «اساسنامه مركز مطالعات علم و فناوری فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی» ایران آگاهی داد.
عاملی اظهار داشت: سپس بحث و تبادل نظر در این زمینه مقرر شد اساسنامه مذكور در ستاد راهبری نقشه جامع علمی كشور جهت بررسی های بیشتر ارجاع شود.
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی همین طور با اشاره به اینكه «سیاست های كلان گفتگوهای فرهنگی- بین المللی» دستور بعدی جلسه بود اظهار داشت: این سیاست ها توسط سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با هدف ارتباط و گفت و گو با نخبگان و گروه های مرجع در دیگر كشورها تدوین شده و در جلسات كمیته فرهنگ و تمدن اسلام و ایران و كمیسیون مشورتی بررسی های آن انجام شده است.
عاملی اضافه كرد: اعضای جلسه سپس بحث و تبادل نظر كلیات این سیاست ها را به تصویب رساندند و ادامه بررسی این سیاست ها به جلسات آینده موكول شد.

1398/02/12
12:42:13
5.0 / 5
4847
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور