انتخاب رشته بیشتر از ۸۰۰۰ داوطلب آزمون دكتری دانشگاه آزاد، ۱۶ اردیبهشت آخرین مهلت

انتخاب رشته بیشتر از ۸۰۰۰ داوطلب آزمون دكتری دانشگاه آزاد، ۱۶ اردیبهشت آخرین مهلت كنكوری: انتخاب رشته آزمون دوره دكتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی از سوم اردیبهشت شروع شده و تا ظهر امروز (چهارشنبه چهارم اردیبهشت) بیشتر از ۸۰۰۰ نفر رشته های این دانشگاه را انتخاب نموده اند.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، انتخاب رشته آزمون دوره دكتری در دانشگاه آزاد اسلامی از ۳ اردیبهشت شروع شده و تا ساعت ۱۲ ظهر امروز ۸ هزار و ۲۲۵ داوطلب بوسیله سامانه مركز سنجش و پذیرش در آزمون دكتری تخصصی انتخاب رشته كردند.
مهلت انتخاب رشته آزمون دوره دكتری در دانشگاه آزاد اسلامی اسلامی كه از سوم اردیبهشت شروع شده، تا دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ادامه دارد.
داوطلبان آزمون دوره دكتری تخصصی سال ۹۸ كه رشته و گرایش مورد نظر آنها در دانشگاه آزاد اسلامی وجود داشته باشد و بر طبق كارنامه صادره از طرف سازمان سنجش آموزش كشور، مجاز به انتخاب رشته شده اند، می توانند بوسیله سامانه مركز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به آدرسazmoon.org نسبت به ثبت نام و انتخاب حداكثر ۸۰ رشته و محل اقدام نمایند.
عدم بازگشت به سامانه مذكور و انتخاب رشته اینترنتی به منزله انصراف از پذیرش در دانشگاه آزاد اسلامی است و سپس انقضای مهلت مقرر امكان انتخاب رشته و معرفی برای مصاحبه در دانشگاه آزاد اسلامی وجود ندارد.
ویرایش رشته محل های انتخابی تا اختتام مهلت ثبت نام امكان پذیر است و نیازی به تهیه كارت اعتباری مجدد در این خصوص نیست و برای دریافت مجدد شناسه و رمز خریداری شده می توانند از بخش خرید كارت اعتباری ثبت نام كنند.
كد دسترسی انتخاب رشته توسط سازمان سنجش آموزش كشور در كارنامه اعلام نتایج اولیه درج شده است و داوطلبان بر طبق این كد و پرداخت هزینه انتخاب رشته بوسیله سامانه فوق نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. با عنایت به این كه سپس پرداخت هزینه ثبت نام امكان باز پس گیری آن وجود ندارد، پس به داوطلبان سفارش می شود سپس مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و آگاهی از شرایط و ضوابط انتخاب رشته، نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام اقدام نمایند.
آن دسته از اعضای هیأت علمی با مرتبه علمی مربی كه بر طبق دفترچه راهنما واجد شرایط استفاده از سهمیه مربیان هستند، باید علاقه مندی خود به استفاده از این سهمیه را در محل مربوطه فرم انتخاب رشته اعلام كنند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، معرفی برای مصاحبه منوط به كسب حدنصاب علمی لازم باتوجه به رشته محل های انتخابی داوطلبان در اولویت های ۸۰ گانه و ظرفیت پذیرش رشته محل های انتخابی خواهد بود.1398/02/05
15:21:08
5.0 / 5
4236
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور