آغاز انتخاب رشته داوطلبان دكتری دانشگاه آزاد از فردا

آغاز انتخاب رشته داوطلبان دكتری دانشگاه آزاد از فردا به گزارش كنكوری داوطلبان دانشگاه آزاد كه در آزمون سراسری دوره دكتری تخصصی سازمان سنجش آموزش كشور شركت كرده اند، می توانند از روز سه شنبه ۳ اردیبهشت ماه تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۱۶ اردیبهشت نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، بر مبنای اعلام مركز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، داوطلبان مجاز به انتخاب رشته برپایه كارنامه صادره از جانب سازمان سنجش آموزش كشور می توانند متناسب با مجموعه امتحانی خود حداكثر تا ۸۰ رشته محل را در دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب كنند.
داوطلبان لازم است با رجوع به سامانه www.azmoon.org دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دریافت نمایند. متقاضیان دوره دكتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی لازم است بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنما در صورت دایر بودن رشته/ ‏ گرایش مورد تقاضا در دانشگاه آزاد اسلامی از راه همین سامانه نسبت به خرید كارت اعتباری انتخاب رشته اقدام نمایند.
داوطلبان به منظور ورود به سامانه انتخاب رشته لازم است اطلاعات كارت اعتباری خریداری شده را به همراه شناسه انتخاب رشته مندرج در ذیل كارنامه صادره از جانب سازمان سنجش آموزش كشور را در اختیار داشته باشند.
زمان ثبت نام دوره دكتری تخصصی بدون آزمون (ویژه استعدادهای درخشان) متعاقباً اعلام خواهد شد.1398/02/02
16:04:52
5.0 / 5
4191
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور