انتخاب رشته آزمون دكتری آغاز شد، متقاضیان دانشگاه آزاد در انتظار اطلاعیه این دانشگاه

انتخاب رشته آزمون دكتری آغاز شد، متقاضیان دانشگاه آزاد در انتظار اطلاعیه این دانشگاه كنكوری: انتخاب رشته آزمون دكتری سال ۹۸ امروز شنبه ۳۱ فروردین ماه سال جاری بوسیله سایت سازمان سنجش آموزش كشور شروع شد.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، نتایج اولیه آزمون ورودی دوره دكتری (Ph.D) نیمه متمركز سال ۹۸ كلیه داوطلبان حاضر در جلسه، روز سه شنبه ۲۷ فروردین ماه ۹۸ بوسیله سایت سازمان سنجش آموزش كشور اعلام گردید و بر این اساس از تعداد ۱۶۳ هزار و ۳۲۱ داوطلب حاضر در جلسه آزمون برمبنای اطلاعات مندرج در كارنامه، ۱۵۰ هزار و ۵۳۵ مجاز به انتخاب رشته شدند.
كلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته برمبنای برنامه زمانی تعیین شده در اطلاعیه ای كه به همراه كارنامه آنها انتشار یافت، می توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام نموده و كد رشته های مورد نظر را در فرم انتخاب رشته اینترنتی درج كنند.
كلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون فوق می توانند از امروز شنبه ۳۱ فروردین تا روز سه شنبه ۳ اردیبهشت ماه نسبت به انتخاب حداكثر ۵۰ كدرشته محل از رشته امتحانی مربوطه اقدام نموده و رشته های انتخابی را به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته اینترنتی ثبت كنند. همین طور دفترچه راهنمای انتخاب رشته این آزمون از ۲۸ فروردین طریق سایت سازمان سنجش آموزش كشور انتشار یافته است.
بر اساس آخرین آمار اعلام شده از طرف سازمان سنجش آموزش كشور تا ساعت ۱۵ امروز بیشتر از ۴۰۰۰ داوطلب آزمون دكتری نسبت به انتخاب رشته در این آزمون اقدام نموده اند.
همچنین انتخاب رشته داوطلبان متقاضی دانشگاه آزاد هنوز آغاز نشده و داوطلبان ورود به این دانشگاه می توانند با بازگشت به سایت مركز سنجش و پذیرش این دانشگاه از زمان و نحوه انتخاب رشته اطلاع كسب كنند.1398/02/01
23:14:47
5.0 / 5
4426
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور