برگزاری مسابقات ملی بتن در دانشگاه امیركبیر، آخرین مهلت ثبت نام

برگزاری مسابقات ملی بتن در دانشگاه امیركبیر، آخرین مهلت ثبت نام كنكوری: نهمین دوره مسابقات ملی بتن در دانشگاه صنعتی امیركبیر برگزار می گردد كه متقاضیان تا 25 فروردین ماه مهلت دارند در این مسابقه ثبت نام كنند.


به گزارش كنكوری به نقل از ایسنا، نهمین دوره مسابقات ملی بتن با هدف ساخت بتن های خودتراكم سازگار با محیط زیست و حركت به سمت تحقق توسعه پایدار در این صنعت در دو مرحله در دانشگاه صنعتی امیركبیر برگزار می گردد.

هدف از این مسابقات آشنایی و افزایش تجربیات علمی و فنی دانشجویان دانشگاه های سراسر كشور و فعالان در زمینه صنعت ساختمان با بتن هایی است كه علاوه بر دارا بودن مشخصات فنی لازم (از نظر كارایی، مقاومت فشاری و دوام) در ساخت آنها كمترین آلودگی و آسیب، به محیط زیست وارد می شود.
در این مسابقه همین طور پروسه ساخت بتن ها با كمترین هزینه و در شرایطی نزدیك به شرایط كارگاهی انجام می شود.

مسابقات ملی بتن در دو مرحله برگزار می گردد كه در مرحله اول، دانشجویان باید به پرسش های مطرح شده، پاسخ داده و گزارش برنامه تحقیقاتی خودرا تا ۵ اردیبهشت ماه به دبیرخانه مسابقات ارسال نمایند.

سپس بررسی گزارش ها توسط كمیته داوران، دوازده تیم كه بیشترین امتیاز را در مرحله اول كسب كنند، به مرحله دوم راه می یابند.

مرحله دوم مسابقه با محوریت ساخت نمونه ها به صورت حضوری و در مهرماه سال ۹۸ برگزار می گردد.

همین طور آزمایش نمونه های مرحله دوم در آبان ماه انجام و تیم های برتر مشخص و معرفی خواهند شد.

بدین سبب برمبنای آئین نامه مسابقات، تیمی كه بتن آن دارای كارایی، مقاومت، دوام و شاخص زیست محیطی مناسب و همین طور كمترین هزینه و زمان ساخت باشد و گزارشی با كیفیت بهتر و مناسب تر نمایش كند، از امتیاز بالاتری برخوردار بوده و برنده مسابقه خواهد بود.

بتن بعنوان یكی از پرمصرف ترین مصالح ساختمانی در راه اندازی مهمترین سازه های زیربنایی و توسعه ای، دارای ظرفیت مشاركت مهم و مثبت با محیط زیست است.1398/01/22
23:52:52
5.0 / 5
4614
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور