ربات پلیس نیویورک در مترو منهتن

ربات پلیس نیویورک در مترو منهتن کنکوری: پلیس نیویورک حالا یک افسر پلیس رباتیک که در شهرهای دیگر ایالات متحده آزمایش شده است، در مترو منهتن دارد.


به گزارش کنکوری به نقل از ایسنا و به نقل از آی ای، شهر نیویورک و اداره پلیس نیویورک(NYPD) در یک کنفرانس مطبوعاتی در ایستگاه متروی منهتن یک سرویس رباتیک امنیتی موسوم به Knightscope K۵ را معرفی کردند که از آن به عنوان قسمتی از یک برنامه آزمایشی جهت استفاده از فناوری صیانت از شهروندان نیویورکی بهره خواهند برد.
این ربات خودران با بهره گیری از پروتکل هایی برای گشت زنی در ایستگاه های شلوغ مترو آموزش داده شده است و هر روز بین ساعات ۱۲: ۰۰ بامدادان تا ۶: ۰۰ بامداد به انجام بررسی های ایمنی ادامه می دهد.
یک برنامه آزمایشی انقلابی
اریک آدامز شهردار نیویورک اظهار داشت: امروز یک برنامه آزمایشی برای آزمایش ربات امنیتی Knightscope K۵ راه اندازی می نماییم. پلیس نیویورک باید در خط مقدم فناوری باشد و دو قدم جلوتر از کسانی باشد که از فناوری برای لطمه رساندن به نیویورکی ها استفاده می نمایند.
وی ادامه داد: این یک سرمایه گذاری خوب روی پولی است که مالیات دهندگان می پردازند.
سال ها استفاده موفقیت آمیز از فناوری های شرکت نایت اسکوپ(Knightscope) توسط نیروهای پلیس سبب شده است که اداره پلیس لس آنجلس از این شرکت به سبب کاهش جرم و جنایت در یک پارک عمومی محبوب قدردانی کند.
به لطف این شرکت، مقامات امنیتی حالا نگاهی کارآمد برای تقویت کارهای پلیسی خود دارند.
به جهت اینکه مردم در یک شهر احساس امنیت کنند، باید در استفاده از خدمات قطار و اتوبوس احساس راحتی و امنیت کنند. فناوری های شرکت Knightscope قبلاً در دفاع از دیگر شهرهای ایالات متحده، ایمن سازی مکان هایی که مردم در آن زندگی و از آنها بازدید می کنند، همچون سیستم های حمل و نقل عمومی، مؤثر و کارآمد بوده است.
ربات ها کاندیدای مناسبی برای مساعدت با پلیس در سراسر ایالات متحده هستند، برای اینکه آنها بدون استثنا به حریم خصوصی همگان احترام می گذارند.
با توسعه این فناوری، استفاده از ربات های پلیس که با قابلیت های جدید سازگار می شوند، بطور مداوم درحال پیشرفت است.
در صورتیکه استفاده از این ربات ها از نظر کاهش خطرات و افزایش آگاهی موقعیتی برای ماموران پلیس مزایایی دارد، نگرانی های قابل توجهی را نیز در مورد حفظ حریم خصوصی، اخلاقیات و استفاده صحیح از قدرت به وجود می آورد.
در نتیجه، بحث های مداوم و وضع قوانین درحال تحول پیرامون ایجاد و استفاده از ربات های پلیس وجود دارد. هم اکنون بنظر می رسد این ربات جدید این محدودیت ها و نگرانی ها را دور زده و خودرا به عنوان یکی از اعضای کلیدی نیروی پلیس شهر نیویورک معرفی کرده است.
در نهایت، زمان نشان خواهد داد که چه مسائلی از استقرار این ربات به وجود خواهد آمد و آیا نیاز به اجرای پادمان های بیشتری وجود دارد یا نه.1402/07/03
08:11:25
5.0 / 5
246
تگهای خبر: آزمایش , آموزش , خدمات , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
کنکوری - konkoorist

کنکوری - konkoorist
konkoorist.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كنكوری محفوظ است

كنكوری

آمادگی برای کنکور